fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Ruchem Zdzieszowice

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za czwartkowy mecz w Opolu przyznaliście Sebastianowi Szymańskiemu. Występ skrzydłowego oceniliście na 4,3 w skali 1-6. Zdecydowanie najgorszą notę otrzymał Daniel Chima Chukwu - 1,5. W sumie oceniało 345 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,9.

Szymański 4,3
Sadiku 3,5
Dąbrowski 3,3
Kucharczyk 3,2
Żyro 3,1
Kopczyński 3,1
Cierzniak 3,0
Broź 3,0
Szczepański 3,0
Moneta 2,8
Niezgoda 2,6
Mączyński 2,4
Pasquato 2,1
Chima Chukwu 1,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Legionista - 23.09.2017 / 16:45, *..226

@poer face, Otóż to - Jedno jest ale :) Za Albana oraz Czerczesowa też nie było tak super jak mówisz - Legia Czerczesowa pod koniec nie miała sił. Legia Albana była fatalnie przygotowana do sezonu.

odpowiedz
syrenka - 23.09.2017 / 16:38, *..centertel.pl

nie bardzo rozumiem tego użalania się nad trenerem Magierą...przegrał w lecie wszystko, zawodnicy się go nie słuchali...i co jeszcze? Jeśli widział, że polityka transferowa klubu mu nie odpowiadała powinien podjąć męską decyzję, a na treningi z " niegrzecznymi" piłkarzami..może powinien chodzić w asyście ochrony. Chcemy mieć trenera, który boi się zawodników? Ludzie!! Jak zwykle pozdrowienia z Konina!!

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2017 / 15:39, *..centertel.pl

Redakcjo a moze tak z duchem kibicowskim oceniac pilkarzy po meczu "najgorszy pilkarz" i oceny ujemne. Dopóki nie zaczną grać jak na Legie przystalo?

odpowiedz
grzesiek - 23.09.2017 / 15:32, *..centertel.pl

Miodek za jakis czas sprzeda ten klub tylko pytanie komu? Chorwatom?

odpowiedz
poer face - 23.09.2017 / 15:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Już raz pisałem o tym. Nie ma sensu pastwić się nad piłkarzami pierwszego zespołu i trenerami. Całą odpowiedzialność za wyniki powinni przyjąć osoby odpowiedzialne za przygotowanie fizyczne. Do tej pory nie podają żadne ich personalia, ani nikt nie próbuje ich rozliczyć. Za kadencji albana i Czerczesowa ktoś wykonał super robotę a za Magiery wszystko spieprzył. Inna sprawa że teraz młodzi mają swoje 5 minut i to tylko od nich zależy czy je wykorzystają.Ciekawe czy ta sama ekipa przygotowywała młodych i starych.

odpowiedz
łysy - 23.09.2017 / 15:12, *..adsl.inetia.pl

No i gdzie ci wszyscy oponenci Kucharczyka

odpowiedz
Bear - 23.09.2017 / 13:10, *..55.ipv4.supernova.orange.pl

Chukwu trzyma poziom.

odpowiedz
(L) - 23.09.2017 / 13:06, *..play-internet.pl

Zgadzam się z notą dla chukwu, ale niewypał transferowy, piłki nie potrafił przyjąć, same straty

odpowiedz
Ponura rzeczywistość - 23.09.2017 / 13:00, *..internetia.net.pl

Dodałbym jeszcze do ankiety specjalną opcję do ocenienia obecnej kadry Legii i dokonanych transferów - Moja średnia ocena obecnej kadry to 3,5 transfery 2,5 , Szału niestety niema . Dopóki właściciel nie Legii nie zdecyduje się wyłożyć poważnych pieniędzy na poważne transfery Legia będzie bić się w czoło w kiepskiej Ekstraklasie .

odpowiedz
hhh - 23.09.2017 / 12:48, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

czukfu i paskłato za wysoka ocena

odpowiedz
@rek - 23.09.2017 / 12:36, *..dynamic.chello.pl

Brawo Młody... Oby tak dalej... Pozdro (L)

odpowiedz