Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piotr Gidziński
Piotr Gidziński
Niedziela, 24 września 2017 r. godz. 07:01

Szermierka: Gidziński 7. w zawodach PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piotr Gidziński z szermierczej Legii zajął 7. miejsce w zawodach I rundy Pucharu Polski Juniorów, które odbyły się w Radlinie. Niespełna 17-letni szpadzista naszego klubu w decydującej fazie pokonał 15-10 Marcina Nikiela (AZS AWF Wrocław), a następnie przegrał 9-15 z Damianem Michalakiem z Piasta Gliwice.

Wyniki legionisty w PP:
Piotr Gidziński 13-8 Jarosław Marciniak (Zerwikaptur Kraków)
Piotr Gidziński 15-8 Wiktor Wałąch (RMKS Rybnik)
Piotr Gidziński 15-10 Marcin Nikiel (AZS AWF Wrocław)
Piotr Gidziński 9-15 Damian Michalak (Piast Gliwice)Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!