Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Jozak: Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Jagiellonii zwycięstwa. Byli dzisiaj dobrze zorganizowanym zespołem i dobrze poprowadzonym przez trenera i sztab. Oczywiście jestem smutny, bo straciliśmy punkty. Początek był tak, jak chcielibyśmy grać. Przed nami dużo pracy. Dzisiaj dostaliśmy wielką lekcję.
Pierwszym moim zdaniem, kiedy wszedłem do szatni w przerwie było, że widziałem wiele meczów, w których przegrywały lepsze zespoły i nie chciałbym, żeby tak było dzisiaj. Tak się jednak stało. Jest kilka rzeczy, z których jestem po tym spotkaniu zadowolony, mimo że przegraliśmy. Z kilku oczywiście nie jestem zadowolony. Potrzebowaliśmy jednego gola, żeby wygrać i nie daliśmy rady.

Dlaczego dokonałem zmian tak późno? Kucharczyk dobrze wywiązywał się z zadań taktycznych, więc zdecydowaliśmy się poczekać ze zmianą. Patrząc teraz na mecz, można myśleć, że trzeba było dokonać zmian wcześniej, ale nie wszystko da się przewidzieć. Chciałem wprowadzić szybkiego zawodnika, który da dużo drużynie, ale się nie udało.

Mieliśmy kilka sytuacji w pierwszej połowie, ale brakowało wykończenia. Ważne, że widziałem intencje zawodników. Będziemy w najbliższych dniach mocno pracować nad wykończeniem akcji.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.