Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Klara Kleczkowska uznana najlepszą zawodniczką zawodów Pucharu Polski w Kobyłce
Klara Kleczkowska uznana najlepszą zawodniczką zawodów Pucharu Polski w Kobyłce
Poniedziałek, 25 września 2017 r. godz. 11:02

Kick-boxing: 2 medale w PP low-kick

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Kobyłce odbyły się zawody Pucharu Polski w formule low-kick, w których startowało kilkoro legionistów. Najlepiej wypadła Klara Kleczkowska, która zdobyła złoty medal w kategorii wagowej do 56 kilogramów, a także została uznana najlepszą zawodniczką zawodów. Srebro w kategorii -65 kilogramów zdobyła Agata Piechowicz.
Na piątym miejscu sklasyfikowany został Przemysła Ziemnicki (-86kg), a na siódmym Michał Piwko (-71kg).Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!