Od lewej: Patryk Czarnowski, Piotr Cichocki, Mateusz Żyro, Mateusz Bondarenko i Mateusz Szwed - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzi legioniści zaczynają rozgrywki Ligi Młodzieżowej UEFA

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młodzi piłkarze Legii Warszawa zagrają w środę pierwsze spotkanie w ramach Ligi Młodzieżowej UEFA. Mistrzowie Polski Centralnej Ligi Juniorów polecieli we wtorek na Islandię w 18-osobowym składzie. Na pokładzie samolotu znalazło się dwóch zawodników, którzy niedawno debiutowali w pierwszej drużynie - Mateusz Żyro i Miłosz Szczepański.
Spotkanie z Breidablik Kopavogur rozpocznie się o godzinie 18. Rewanż odbędzie się na głównej płycie stadionu Legii odbędzie się w środę, 18 października o godzinie 18:00.

W drugiej rundzie zwycięzca dwumeczu zmierzy się ze szwedzkim Hammarby IF lub Ajaxem Amsterdam. Spotkania tej fazy rozgrywek zaplanowano na 1 i 22 listopada.

Kadra Legii ma mecz z Breidablik:

Bramkarze: Mateusz Kochalski, Paweł Łakota

Obrońcy: Mateusz Bondarenko, Michał Król, Konrad Matuszewski, Bartosz Olszewski, Kacper Pietrzyk, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Michał Karbownik, Mikołaj Neuman, Mateusz Olejarka, Kamil Orlik, Mateusz Praszelik, Miłosz Szczepański, Mateusz Szwed, Aleksander Waniek

Napastnicy: Michał Góral, Kacper Wełniak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
do Redakcja (LL!) - 27.09.2017 / 19:37, *..ccig.pl

*Redakcja (LL!): Zasadniczo to jest podane w pierwszym zdaniu.

Zasadniczo nie jest nic podane.

odpowiedz
stg - 27.09.2017 / 13:00, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

Czy transmisja z meczu będzie dostępna w internecie?
Dziękuję za odpowiedź.

odpowiedz
X - 27.09.2017 / 07:12, *..play-internet.pl

Następnym razem podajcie może jakiego dnia grają

Redakcja (LL!): Zasadniczo to jest podane w pierwszym zdaniu.

odpowiedz
Podbijam pytanie j23 - 27.09.2017 / 06:36, *..play-internet.pl

Dlaczego dopiero grają pierwszą rundę, jak już jest faza grupowa?

odpowiedz
1793 - 26.09.2017 / 22:56, *..dynamic.chello.pl

J23 - zasady są różne od dorosłej LM - drużyny juniorów tych klubów które grają w grupach też tak grają (jak Legia w poprzednim sezonie). Pozostali grają systemem pucharowym (jak Legia teraz). Na wiosnę spotykają się w rozgrywkach systemem pucharowym. To tak w skrócie.

odpowiedz
Legia⚽️News - 26.09.2017 / 22:47, *..255

I w tych spotkaniach pojawi sie wiele talentów!

odpowiedz
J23 - 26.09.2017 / 22:05, *..dynamic.chello.pl

Moze ktos wytlumaczyc dlaczego nie graja w Lidze Mistrzow mimo ze zdobyli tytul? Tylko wowczas graja gdy seniorska druzyna awansuje do Ligi Mistrzow?

odpowiedz
Yogi - 26.09.2017 / 21:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczyć, trenować!! W Was przyszłość Naszego Klubu!!! Trzymam kciuki za trzy punkty i oby obeszlo się bez kontuzji. Będzie relacja, szanowna Redakcjo?pzdr

odpowiedz
brda - 26.09.2017 / 18:43, *..dynamic.mm.pl

Bedzie transmisja w tv?

odpowiedz