Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 27 września 2017 r. godz. 08:02

Judo: Wygrana Raczyńskiego w Super Lidze w Świdnicy. Trwają nabory

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judoka Legii, Krzysztof Raczyński wywalczył złoty medal podczas zawodów Super Ligi Judo, które odbyły się w Świdnicy. Tymczasem w Łodzi, w międzynarodowym turnieju dla dzieci i młodzików VII Kokoro Grand Prix, złoty medal wywalczyła Kalina Zozulińska. Sekcja prowadzi nadal nabory na nowy sezon - od niedawna dostępna jest lokalizacja na Ochocie.Nowa lokalizacja
Sekcja judo zaprasza dzieci i dorosłych na zajęcia organizowane w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2C. Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć.

fot. Legia JudoKomentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!