Judo: Wygrana Raczyńskiego w Super Lidze w Świdnicy. Trwają nabory

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judoka Legii, Krzysztof Raczyński wywalczył złoty medal podczas zawodów Super Ligi Judo, które odbyły się w Świdnicy. Tymczasem w Łodzi, w międzynarodowym turnieju dla dzieci i młodzików VII Kokoro Grand Prix, złoty medal wywalczyła Kalina Zozulińska. Sekcja prowadzi nadal nabory na nowy sezon - od niedawna dostępna jest lokalizacja na Ochocie.Nowa lokalizacja
Sekcja judo zaprasza dzieci i dorosłych na zajęcia organizowane w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2C. Poniżej prezentujemy harmonogram zajęć.

fot. Legia Judo

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.