Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 30 września 2017 r. godz. 07:17

Jeździectwo: Laferi-Sapiej mistrzynią Mazowsza w ujeżdżeniu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka jeździeckiej Legii, Oliwia Laferi-Sapiej zdobyła mistrzostwo Mazowsza w ujeżdżeniu w kategorii juniorów. Krzysztof Mazur podczas ogólnopolskiego memoriału majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Gliniku Zaborowskim, zajął drugie miejsce, a także wygrał konkurs Dużej Rundy i był trzeci w finale średniej rundy.
Podczas zawodów regionalnych w Warce, Maja Kowalska wygrała konkurs klasy LL, a Zuzanna Chwalińska zajęła w nim drugie miejsce.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!