Jeździectwo: Laferi-Sapiej mistrzynią Mazowsza w ujeżdżeniu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka jeździeckiej Legii, Oliwia Laferi-Sapiej zdobyła mistrzostwo Mazowsza w ujeżdżeniu w kategorii juniorów. Krzysztof Mazur podczas ogólnopolskiego memoriału majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Gliniku Zaborowskim, zajął drugie miejsce, a także wygrał konkurs Dużej Rundy i był trzeci w finale średniej rundy.
Podczas zawodów regionalnych w Warce, Maja Kowalska wygrała konkurs klasy LL, a Zuzanna Chwalińska zajęła w nim drugie miejsce.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.