LFC: Zieliński mistrzem Polski w grapplingu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Adam Zieliński z Legia Fight Club wywalczył złoty medal na mistrzostwach Polski w Grapplingu. Trenerem Zielińskiego jest Kuba Zawadzki. Inny zawodnik LFC, Paweł Rumiński wziął wczoraj udział w gali bokserskiej w Łomiankach. Legionista w średniej kategorii wagowej pokonał Grzegorza Sikorskiego, pod koniec piątej rundy posyłając rywala na deski.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (1)

tomiacab - 01.10.2017 11:45:01, *.know.cable.virginm.net

Gratulacje dla naszych fighterów

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.