Pływanie: Zmiany kadrowe w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sekcji pływackiej Legii Warszawa doszło w ostatnich dniach do zmian kadrowych. Nasz klub wzmocnił m.in. Antoni Kałużyński z MUKP Warszawianka, który w minionym sezonie brał udział w finałach MŚ w Budapeszcie. Do grupy seniorów prowadzonych przez Pawła Kaczorowskiego dołączył Karol Zbutowicz z Kormorana Olsztyn, który brał udział w juniorskich mistrzostwach Świata, a także ma na swoim koncie wiele medali mistrzostw Polski.

Sekcję pływacką Legii opuścił tymczasem Michał Chudy, który w sezonie 2017/18 reprezentować będzie barwy Warty Poznań. Nowym trenerem grupy juniorskiej Legii został Robert Białecki, który zastąpił Paulinę Certę. Paulina została menedżerem szkółek pływackich Legia Swimming Schools.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

wwwojtecky (L) - 04.10.2017 09:28:28, *.play-internet.pl

Pływać, nurkować , Warszawa musi panować

Phoenix(L)k - 04.10.2017 09:56:04, *.226

Paweł Kaczorowski... na boisku obrywał kaczuszkami, to wziął się za pływanie?:>

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.