Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Wtorek, 3 października 2017 r. godz. 13:27

Pływanie: Zmiany kadrowe w Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sekcji pływackiej Legii Warszawa doszło w ostatnich dniach do zmian kadrowych. Nasz klub wzmocnił m.in. Antoni Kałużyński z MUKP Warszawianka, który w minionym sezonie brał udział w finałach MŚ w Budapeszcie. Do grupy seniorów prowadzonych przez Pawła Kaczorowskiego dołączył Karol Zbutowicz z Kormorana Olsztyn, który brał udział w juniorskich mistrzostwach Świata, a także ma na swoim koncie wiele medali mistrzostw Polski.

Sekcję pływacką Legii opuścił tymczasem Michał Chudy, który w sezonie 2017/18 reprezentować będzie barwy Warty Poznań. Nowym trenerem grupy juniorskiej Legii został Robert Białecki, który zastąpił Paulinę Certę. Paulina została menedżerem szkółek pływackich Legia Swimming Schools.Komentarze: (2)

wwwojtecky (L) , 04.10.2017 09:28:28 - *.play-internet.pl

Pływać, nurkować , Warszawa musi panować

Phoenix(L)k, 04.10.2017 09:56:04 - *.226

Paweł Kaczorowski... na boisku obrywał kaczuszkami, to wziął się za pływanie?:>

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!