Kibice Legii podczas meczu w Poznaniu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Legii nie pojadą do Kielc

Wiśnia, źródło: Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W środę odbyło się posiedzenie Komisji Ligi, na którym zadecydowano o ukaraniu Legii Warszawa za zachowanie jej kibiców w trakcie wyjazdowego meczu z Lechem Poznań. Na mistrza Polski nałożono zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na mecz z Koroną Kielce, który odbędzie się w 17. kolejce ekstraklasy (25-26 listopada).

Z kolei Lech Poznań został ukarany grzywną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz trzymeczowym zakazem wyjazdowym dla swoich kibiców.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Do kibicc - 05.10.2017 / 12:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Im tylko o to chodzi.. odpuscimy to janusze zajmą nasze miejsce.. generalnie robmy swoje i wyebane w nich :)

odpowiedz
123 - 05.10.2017 / 08:52, *..ncbj.gov.pl

Wszyscy z tej żałosnej komisji powinni dostać po liściu, a najlepiej po orzechu!

odpowiedz
Adasko - 05.10.2017 / 05:16, *..198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To co na wisle też mamy już zakaz bo nie kojarzę żebyśmy dostali?

odpowiedz
kibicc - 05.10.2017 / 00:46, *..168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a zgrać się 3 kolejki bez młyna w każdym klubie przeciwko komisji ligi od ekstraklasy po a klasę może wtedy się obudzą szmatlawce

odpowiedz
tak - 04.10.2017 / 22:21, *..dynamic.chello.pl

czemu zakaz dopiero na Kielce?
do Szczecina wyjazd normalnie?

odpowiedz
Arek - 04.10.2017 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A na temat wyjazdu do Białego cisza coś. 4 października dziś przecież.

odpowiedz
Kibic - 04.10.2017 / 21:21, *..eaw.com.pl

Bardzo dobra decyzja. Powinny być kary jak w Anglii.

odpowiedz
a - 04.10.2017 / 20:47, *..dynamic.chello.pl

Najbliższy wyjazd na który nie mamy zakazu to jest Szczecin więc dlaczego zakaz jest na Kielce??

odpowiedz
(L) - 04.10.2017 / 20:37, *..ilabs.pl

I będziemy się tak temu biernie przyglądać?

odpowiedz
Tą komisję eklapy - 04.10.2017 / 20:26, *..play-internet.pl

to już całkiem popier...ło.

odpowiedz
hmm - 04.10.2017 / 20:25, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

może mi ktoś powiedzieć o co chodzi tej komisji ligi, dali zakaz na Kielce a wcześniej jest mecz w Szczecinie, idąc takim rozumowaniem to teraz będą dawać zakazy na mecze jakie im się będą żywnie podobać, np. odpalisz w Szczecinie i ci dadzą zakaz na jakiśm wybrany mecz na wiosnę

odpowiedz
PiotrekZSB - 04.10.2017 / 20:19, *..centertel.pl

A co z karą dla Jagielonii?!!!???!!

odpowiedz
tomiacab - 04.10.2017 / 20:10, *..know.cable.virginm.net

za co te zakazy? widzę ze szanowan komisja zapier..la kary wyjazdowe za wszystko, niedługo znów będą tylko wyjazdy na zakazach i układach.

odpowiedz
(L) - 04.10.2017 / 20:08, *..dynamic-ww-10.vectranet.pl

Przynajmniej nie będziemy oglądać kolejnego blamanżu.

odpowiedz
Jaaaa - 04.10.2017 / 19:51, *..play-internet.pl

A czyli babie jadze jak zwykle za cyrk z wpuszczaniem kibiców sie upiekło

odpowiedz
sedm - 04.10.2017 / 19:40, *..dynamic.chello.pl

A co z sprawa niewpuszczenia kibiców Legii na stadion szmat w Białymstoku , sprawa zamieciona pod dywanik PZPN

odpowiedz
Maksiu - 04.10.2017 / 19:36, *..play-internet.pl

Liga rządzi, liga radzi ,liga nigdy Cię nie zdradzi.

odpowiedz
PRAGA - 04.10.2017 / 19:35, *..centertel.pl

Bbbuuuuhhhaaaaaaaaa śmieszne ludki

odpowiedz
Pio - 04.10.2017 / 19:33, *..play-internet.pl

A w sprawie nie wpuszczenia w Białymstoku? Czasu dalej nie mają? Bo tu szybciutko rach ciach

odpowiedz
Z utęsknieniem - 04.10.2017 / 19:28, *..internetia.net.pl

Ale za to będą czekać z otwartymi dłońmi na swych pupili

odpowiedz
maniek - 04.10.2017 / 19:16, *..dynamic.chello.pl

to na szczecin dali wcześniej zakaz bo nie kojarze

odpowiedz
Szyszko - 04.10.2017 / 18:46, *..dynamic.chello.pl

A komisje szanowne już rozwikłaly aferę krawiecką z flagą i białoruskie standardy przetrzymywania 2 tyś. kibiców pod stadionem? Są jakieś dowody, argumenty czy zwykłe ku.stwo? Pozamiatane już pod dywan?

odpowiedz
Xxxxxdd - 04.10.2017 / 18:41, *..centertel.pl

Amica akurat mi zwisa

odpowiedz
Adasko - 04.10.2017 / 18:39, *..inetgo.pl

A na skisle mamy zakaz co nam nie dali?

odpowiedz
Ado - 04.10.2017 / 18:31, *..static.ip.netia.com.pl

Jak to za Poznań zakaz do Kielc ??!! przecież wcześniej są jeszcze wyjazdy do Krakowa na Wisłę i do Szczecina. To teraz ta cała komisja wybiera sobie mecze na które dają zakazy ???!!!!!!

odpowiedz
3er - 04.10.2017 / 18:30, *..centertel.pl

Za jedyny koloryt tego szamba zwanego ekstraklasa??

odpowiedz