Łyżwiarstwo: Świetna forma Wasia, problemy zdrowotne Nogala

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Onet

Panczeniści Legii przygotowują się do sezonu olimpijskiego. Artur Nogal ma trochę problemów zdrowotnych i na razie walczy o powrót do treningów z pełnym obciążeniem. Tymczasem Artur Waś jest w doskonałej formie, co potwierdził podczas zawodów w niemieckim Inzell. Legionista wygrał wyścig na 500 metrów z wynikiem 34,85 sekundy.

Wynik ten jest niewiele gorszy od rekordu Polski, który należy właśnie do Wasia (34,40s), ale został osiągnięty pod koniec listopada. Osiągnięty w Inzell wynik 34,85s plasuje Wasia na drugim miejscu na listach światowych.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

Lfan - 05.10.2017 09:34:06, *.dynamic.chello.pl

Nogala xDDD

wyjazdowicz - 05.10.2017 22:47:42, *.dynamic.chello.pl

jest taki Nogal, ktoremu trzeba kibicowac i taki, ktorego trzeba zniszczyc:)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.