Tomasz Targowski wrócił do Legii z portugalskiego klubu Clube Náutico Académico - CNAC

Piłka wodna: Tomasz Targowski zawodnikiem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend na basenie przy Potockiej piłkarze wodni Legii Warszawa rozpoczną nowy sezon ligowy. Legioniści po pozyskaniu Bartosza Szymańskiego z DSV 98 Duisburg, wzmocnili się także Tomaszem Targowskim, który ostatni sezon spędził w portugalskim Clube Náutico Académico - CNAC.

Targowski jest wychowankiem Pałacu Młodzieży Warszawa, który trafił do Legii w roku 2013., a w sezonie 2014/15 wywalczył w barwach naszego klubu brązowy medal mistrzostw Polski. W sezonie 2017/18 Targowski znów występować będzie w Legii Warszawa.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (3)

Japa - 06.10.2017 18:36:27, *.centertel.pl

Gotowi do walki !!! Oby nie jak kopacze :) bo jesień ciagle trwa a liście spadają

Wirek - 07.10.2017 10:42:25, *.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo Legia! Kopacze niech się uczą, ambicji, walki, poświęcenia. Kopacze do roboty!

Trener Jozin z Bazin - 07.10.2017 12:53:45, *.dynamic.gprs.plus.pl

W końcu ktoś godnie zastąpi Ofoe..I to są te super wzmocnienia. Brawo Prezes Mioduski!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.