Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 9 października 2017 r. godz. 07:18

Zapasy: Khucheev trzeci w PP kadetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Radomiu odbyły się zapaśnicze zawody Pucharu Polski kadetów, w których startowali legioniści. Najwyżej sklasyfikowany z naszych zawodników był Salman Khucheev, który zajął miejsce trzecie, w kategorii wagowej do 54 kilogramów, Abdul Rokhman (-50kg) siódmy, a Magamurziev Iskhadzhi w kat. -46kg dziesiąta.Komentarze: (2)

MKK, 09.10.2017 09:00:00 - *.warszawa.vectranet.pl

Sami Polacy

Juri, 09.10.2017 09:24:06 - *.centertel.pl

Kolejny medal przechodzi do historii klubu.
Gratulacje chłopaku,czas na złoto olimpijskie.
Legia Pany.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!