Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legia Pamiętamy
fot. Legia Pamiętamy
Piątek, 13 października 2017 r. godz. 14:58

Korki z Legią - zajęcia dla maturzystów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Fundacja Legii wystartowała z programem "Korki z Legią", w ramach którego możliwe są bezpłatne korepetycje dla tegorocznych maturzystów przygotowujących się do egzaminów z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym. Początek programu zaplanowano na 21 października.

Zajęcia prowadzone będą dwa razy w tygodniu, w grupach 10-13 osobowych, i odbywać się będą w dwóch lokalizacjach - na Pradze i w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu Legii.

Opis zajęć:
- liczebność grupy: 10-13 osób
- dogodne lokalizacje po obu stronach Wisły: strona praska - Towarzystwo Przyjaciół Pragi, ul. Stalowa 28, strona śródmiejska - Aktywna Warszawa, ul. Rozbrat i Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Łazienkowska
- termin zajęć: poniedziałki - środy, godziny rozpoczęcia: 16:00 i 17:45
- czas trwania zajęć: dwie godziny lekcyjne, 2x45 min.

Dzięki programowi uczniowie w atrakcyjny sposób utrwalą wiedzę, nabędą umiejętności oraz poznają nowe zagadnienia z zakresu matematyki i języka polskiego. Co ważniejsze, podczas zajęć uczestnicy poznają też praktyczne sposoby przygotowania się do egzaminu, jak i wskazówki jak go najlepiej zdać.

Pierwszy dzień programowy (21 października, sobota) będzie miał charakter warsztatowo-integracyjny dla grup. Będzie to okazja do poznania się uczestników z zespołem nauczycieli realizujących program.

Najważniejsze daty:
23.10.2017 rozpoczęcie I semestru zajęć
12.01.2018 zakończenie I semestru
29.01.2018 rozpoczęcie II semestru
26.04.2018 ostatni dzień zajęć II semestru

Jesteś zainteresowany lub zainteresowana, zadzwoń i znajdź się w gronie osób, które zaprosimy do programu.

Kontakt dla osób z prawej strony Wisły (strona praska):
Sylwia Piekarska, tel. 573 155 280, mail: sylwia.piekarska@student.uw.edu.pl

Kontakt dla osób z lewej strony Wisły (strona śródmiejska):
Marta Widawska, tel. 505 854 768, mail: martawidawska1944@gmail.com


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (2)

Alan, 13.10.2017 16:03:45 - *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szacun, czego to ludzie nie wymyślą by przy tym promować NASZĄ LEGIE

Konik, 13.10.2017 16:36:17 - *.136

Zapomnieli dodać że trzeba mieć ważny karnet na cały rok:( ale pomysł na plus :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!