Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 11 października 2017 r. godz. 14:50

SKLW i Grupy Kibicowskie zapraszają na mecz z Lechią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

"Ostatnie, żenująco słabe występy drużyny Legii spowodowały duże rozczarowanie kibiców. Wychodzimy jednak z założenia, że najwyższą wartością jest nasz herb i przywiązanie do barw klubowych. Żyleta to nie miejsce, to ludzie. Ludzie, którzy zawsze potrafią się bawić na swojej trybunie i tworzyć atmosferę piłkarskiego święta w imię swoich ideałów i wartości.
Młodsi kibice mogą być może nie pamiętać Legii broniącej się przed spadkiem z początku lat 90., organizacyjnego chaosu i piłkarskiej degrengolady z czasów ITI, czy też permanentnego odpadania z europejskich pucharów w drugiej rundzie. A to właśnie w tych niełatwych czasach nasz fanatyzm i wspomniana dobra zabawa trwały na dobre. Pokażmy więc jak powinno wyglądać zaangażowanie i że nawet jeśli czasem boso, to zawsze w ostrogach! Tak jak przystoi Mistrzowi Polski.
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i Grupy Kibicowskie zapraszają wszystkich na stadion w niedzielę 15 października."


przeczytaj więcej o: ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!