fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

SKLW i Grupy Kibicowskie zapraszają na mecz z Lechią

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Ostatnie, żenująco słabe występy drużyny Legii spowodowały duże rozczarowanie kibiców. Wychodzimy jednak z założenia, że najwyższą wartością jest nasz herb i przywiązanie do barw klubowych. Żyleta to nie miejsce, to ludzie. Ludzie, którzy zawsze potrafią się bawić na swojej trybunie i tworzyć atmosferę piłkarskiego święta w imię swoich ideałów i wartości.
Młodsi kibice mogą być może nie pamiętać Legii broniącej się przed spadkiem z początku lat 90., organizacyjnego chaosu i piłkarskiej degrengolady z czasów ITI, czy też permanentnego odpadania z europejskich pucharów w drugiej rundzie. A to właśnie w tych niełatwych czasach nasz fanatyzm i wspomniana dobra zabawa trwały na dobre. Pokażmy więc jak powinno wyglądać zaangażowanie i że nawet jeśli czasem boso, to zawsze w ostrogach! Tak jak przystoi Mistrzowi Polski.
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa i Grupy Kibicowskie zapraszają wszystkich na stadion w niedzielę 15 października."


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.