Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 12 października 2017 r. godz. 11:56

Grochów Fanatyczny przekazał kolorowanki dla Centrum Zdrowia Dziecka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z Grochowa Fanatycznego zebrali kilkaset kolorowanek, łamigówek, naklejek oraz daszków i poprzez grupę Dobrzy Ludzie przekazali zebrane rzeczy do warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka. Niespodzianki trafiły już do pacjentów - do kliniki rehabilitacji, poradni specjalistycznych i na izbę przyjęć. Centrum Zdrowia Dziecka serdecznie dziękuje kibicom Legii.


Komentarze: (2)

Pablo E, 12.10.2017 17:24:49 - *.centertel.pl

Zacna inicjatywa

Brawa, 12.10.2017 21:45:23 - *.dynamic.chello.pl

Brawa dla Grochowa! Ta dzielnica dobrze chowa!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!