Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Guilherme blisko nowej umowy

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl / Przegląd Sportowy - Wiadomość archiwalna

Jeszcze latem Guilherme był daleko od przedłużenia kontraktu ze stołecznym klubem. Brazylijczyka nie satysfakcjonowała oferta Legii, która została zaproponowana na początku roku i opiewała na ok. 350 tys. euro rocznie. Chce on zarabiać 480 tys. euro, czyli dwa razy więcej niż obecnie.

Do końca lipca strony nie doszły do porozumienia i od sierpnia 26-latek może podpisać kontrakt z nowym pracodawcą, ale plany mógł pokrzyżować uraz kolana, którego "Gui" nabawił się w pierwszym spotkaniu z Sheriffem Tiraspol. Jak informuje Przegląd Sportowy, klub poinformował zawodnika, że oferta jest nadal aktualna. Piłkarza chce też zatrzymać trener Romeo Jozak.

Ostateczna decyzja ma zapaść do końca października. Guilherme prawdopodobnie zaakceptuje propozycję, ale w umowie będzie zapis, że w wypadku otrzymania zagranicznej oferty klub nie będzie mu robił problemów z wyjazdem i nie zażąda więcej niż około milion euro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.