fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: Legia wyjdzie z dołka?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mimo ostatnich niepowodzeń legioniści są faworytem meczu z Lechią. Wszystko dlatego, że gdańszczanie nie zachwycają formą i ostatnio także doszło w do zmiany szkoleniowca. Aż 88% klientów Fortuny grających zakłady typu 1x2 wierzy, że podopieczni Romeo Jozaka zdobędą tym razem 3 punkty. Bukmacherzy również więcej szans na końcowy triumf przyznają Legii, ale według nich prawdopodobieństwo wygranej gospodarzy wynosi mniej niż 50%.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

Klienci i bukmacherzy Fortuny spodziewają się spotkania, w którym padną co najmniej 2 bramki. Legia nie przegrała trzech ostatnich ligowych meczów z Lechią.

Wyniki ostatnich meczów Legii z Lechią:
04.06.2017 - Legia 0-0 Lechia
19.03.2017 - Lechia 1-2 Legia
01.10.2016 - Legia 3-0 Lechia
11.05.2016 - Lechia 2-0 Legia
02.04.2016 - Legia 1-1 Lechia

Wybrane kursy na niedzielny mecz

LEGIA 1,92 - remis 3,5 - LECHIA 4,25

Padnie powyżej 2,5 gola? 1,9

Armando Sadiku strzeli gola? 2,55

Marco Paixao strzeli gola? 2,8

Najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki?
1-1 - 6
1-0 - 6,8
2-0 - 8,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Karneciarze - 15.10.2017 / 09:51, *..dynamic.chello.pl

Karneciarze, jesli nie wybieracie sie na mecz to udostepniajcie swoje karnety.

odpowiedz
Tv - 14.10.2017 / 19:40, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Pusty stadion!

odpowiedz
- 14.10.2017 / 13:17, *..253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wy na prawdę myślicie że jutro wygramy?? No tak wiara czyni cuda

odpowiedz
:) - 14.10.2017 / 13:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

bracia... jest jeszcze ok. 3000 biletów na Żyletę..
no co jest z Wami? podobno cała Legia zawsze razem?

przyjdźcie i pokażcie, że nie jest to puste hasło !!!
do zobaczenia jutro na trybunie !

odpowiedz
Pogrom - 14.10.2017 / 12:02, *..44

Akurat o wynik meczu z Lechią nie ma się co obawiać, wygrana co najmniej 2 bramkami pewna. Lechia ciągle na wyjazdach gra nędznie mimo, ze czasem
coś tam fartownie im się uda ugrać. Legia tymczasem bilans domowy ma całkiem spoko. Historia meczów z Lechią, mimo kilku wyjątków też pokazuje, że w Warszawie czekają ich baty.
Do tego dla taki Wolski, Kuciak,Łukasik czy Wawrzyn pamiętają dobre czasy w Legii i kiedy tylko potrzeba by ich było w naszym zespole przylecieli by w podskokach.
Za Lechię umierać nie będą, w Gdańsku najważniejsze dla nich jest miejsce w kolejce po kasę. Całkiem możliwe że Wolak i Kuciak zameldują się u nas po tej rundzie.
Ważne jest jak Józek ogarnie zespół w kolejnych meczach by zaczął wygrywać seryjnie mecze i pozostał na 1 miejscu.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.10.2017 / 11:03, *..play-internet.pl

Niestety,ale Legia z "dolka" napewno nie wyjdzie(wygrana z Lechia nie bedzie oznaczac naglej przemiany),poniewaz nie jest druzyna,tylko zlepkiem zupelnie obcych sobie ludzi,ktorych jedynym wspolnym mianownikiem jest miejsce zatrudnienia.Poza tym nic ich ze soba nie laczy.Pamietam mecze Legii z Aberdeenem,Sampdoria,czy np z Man.Utd.w sezonie 90/91 gdzie bylismy naprawde pod wzgledem techniczno-wydolnosciowym slabiutkim zespolem,a pilkarze lubili walnac sobie po cwiarteczce lub browarku w Garazu" na Powislu.Ale byli ZESPOLEM,gdzie jeden za drugim w tzw ogien(przynajmniej na boisku) by wskoczyl-co bylo doskonale widac w meczu w Genui,gdy Mancini i reszta makaroniarzy,przy sprzyjajacych decyzjach sedziego,atakowali bez pardonu naszych pilkarzy.Awantury na boisku co chwila wybuchaly.I teraz-po ponad 20 latach czesc zawodnikow nadal potrafia sie ze soba spotkac,podczas jakichs uroczystosci rodzinnych np u Zbyszka Robakiewicza.A obecne gwiazdeczki,to nawet w szatni maja problem,kto jak ma na imie,na boisku zero komunikacji(pomijam fakt,ze dobry poliglota moglby miec problem,zeby sie porozumiec,bo to istna Wieza Babel jest),a po meczu w autko,kazdy w swoja strone i myk po nowa torebke do Galerii Mokotow.Sposob,w jaki buduje druzyne D.Mioduski swiadczy tylko o tym,ze jedynym celem jego pobytu w Legii jest przepompowanie hajsu z konta klubowego na swoje.Dopoki Legia bedzie zarzadzana przez "czyscicieli klubowych",bedziemy z zazdroscia patrzec,jak z awansu do nastepnej rundy ciesza sie pilkarze Astan,lub innych Sheriffow,i z zalem wspominac wspaniale lata 90-te.

odpowiedz
sympatyczny - 14.10.2017 / 10:28, *..lukman.pl

w niedzielę podobnie jak rok temu Legia wygra z Lechią ... 3:0.

odpowiedz