fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

We wtorek dopingujemy Młodą Legię na meczu UYL

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek zachęcamy do wspierania juniorów Legii, którzy w Lidze Młodzieżowej UEFA rywalizować będą z islandzkim Breiðablik Kópavogur. Fani zachęcają do wspólnego dopingu dla legionistów, który prowadzony będzie na Żylecie. Bilety kosztują tylko 5 złotych (posiadacze Kart Kibica) i 10 zł (pozostali). Początek spotkania o 18:00 na głównej płycie stadionu Legii.

Wejściówki na Żyletę oraz na trybunę im. Kazimierza Deyny można kupować przez Internet oraz w kasach klubu.

W pierwszym meczu Legia wygrała na wyjeździe 3-1 i jest bliska wywalczenia awansu do kolejnej rundy, w której nasz młodzieżowy zespół prawdopodobnie zmierzy się z Ajaxem Amsterdam.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
piotr_zabki - 17.10.2017 / 18:23, *..jjs.pl

Wkurza mnie to, że wszyscy dziennikarze mówią o tym, że nie inwestujemy w młodzież. Nasz mecz juniorów. Spójrzcie: portale wp, pzpn, onet, we..o, przegląd sportowy itd ŻADNEJ WZMIANKI o meczu. Fałszywe gnidy dziennikarskie. Pozdro. Fajnie jest na stadionie, kameralnie.

odpowiedz
papaj - 17.10.2017 / 00:12, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

bylem na mlodzikach zgret 61lat ikupilem bilet

odpowiedz
wszyscy na mecz ! - 16.10.2017 / 20:24, *..static.chello.pl

spędzimy miły wieczór przy Łazienkowskiej !

odpowiedz
Fanatyk - 16.10.2017 / 20:24, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Kto pamięta mecze młodej z dopingiem na rogu Zylety? Było nas wtedy nie dużo a doping zajebisty :) pozdro dla tych co byli

odpowiedz
Lebaid - 16.10.2017 / 19:21, *..play-internet.pl

Zajebiście, że młodzi poczują doping w meczu mam nadzieję, że granym dla dopełnienia formalności, bo potem z Ajaxem czuć już wsparcie i mieć w pamięci jutrzejszy doping!

odpowiedz
dd - 16.10.2017 / 19:03, *..146.ipv4.supernova.orange.pl

Już ponad 1600 sprzedane, czyli tyle co było na Lechu na Ł3 ostatnio (1,5 sezonu temu), a była Kanada. Jeszcze z tysiąc i będzie zupełna odjazd z dopingiem i wsparciem dla chłopaków. Jazda z nimi i dawać ten Ajax!

odpowiedz
(L) - 16.10.2017 / 16:22, *..191

Trzeba mieć nadzieję, że nasi dadzą przyjezdnym "kopa-w-ogór"

odpowiedz
do Ochota - 16.10.2017 / 15:28, *..centertel.pl

Obserwuj dzielnicowego fb i byś wszystko wiedział

odpowiedz
do Ochota... - 16.10.2017 / 15:01, *..79

"Fani zachęcają do wspólnego dopingu dla legionistów, który prowadzony będzie na Żylecie"

odpowiedz
olew - 16.10.2017 / 14:34, *..warszawa.vectranet.pl

Młodym trzeba podziękować, są lepsi obecnie niż pierwsza druzyna, poza tym szansa na bramki...

odpowiedz
DO OCHOTA - 16.10.2017 / 14:26, *..static.chello.pl

na ŻYLECIE DOPING

odpowiedz
Ja idę - 16.10.2017 / 13:57, *..centertel.pl

Kto nie idzie ten cieć

odpowiedz
Legia Ochota 1993 - 16.10.2017 / 13:44, *..dynamic.chello.pl

Na Żylecie doping czy na Wschodniej ?

odpowiedz