Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Niedziela, 15 października 2017 r. godz. 15:30

Judo: Rogalski i Kropiewnicki wicemistrzami Polski młodzików

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judoka Legii, Oskar Rogalski, został wicemistrzem Polski młodzików podczas zawodów, które odbyły się w Suchym Lesie. Legioniście oraz jego trenerom - Oldze Zwolak i Radosławowi Gaczyńskiemu, serdecznie gratulujemy! Srebrny medal mistrzostw Polski w kat. -81kg wywalczył także inny legionista, Stanisław Kropiewnicki.
Stanisław KropiewnickiKomentarze: (2)

MKK, 14.10.2017 21:37:04 - *.centertel.pl

Gratulacje Oskar. Mocno Legia!

Kibic, 15.10.2017 17:18:58 - *.play-internet.pl

Gratu(L)acje. Walczyć! Trenkwać! Judo Legia Warszawa musi panować.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!