Legia Warszawa - Breidablik Kopavogur - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

UYL: Legia Warszawa 0-0 Breidablik Kopavogur

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rewanżowym spotkaniu Ligi Młodzieżowej UEFA Legia Warszawa zremisowała na Łazienkowskiej 3 z islandzkim Breidablik Kopavogur 0-0. Dzięki wygranej w pierwszym meczu 3-1 legioniści awansowali do dalej. W drugiej rundzie "Wojskowi"dwumeczu zmierzą się z Ajaxem Amsterdam. Spotkania tej fazy rozgrywek zaplanowano na 1 i 22 listopada.
Fotoreportaż z meczu - 50 zdjęć Woytka

UYL: Legia Warszawa 0-0 Breidablik Kopavogur

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Michał Król, 5. Mateusz Bondarenko, 4. Mateusz Żyro, 3. Bartosz Olszewski - 21. Mikołaj Neuman (64' 13. Mateusz Szwed), 8. Sebastian Szymański, 6. Aleksander Waniek (22' 14. Mateusz Praszelik, 73' 17. Mateusz Olejarka), 7. Kamil Orlik - 9. Michał Góral, 11. Miłosz Szczepański

żółte kartki: Olejarka, Orlik - Ingvarsson, Ingimarsson

sędzia: Dejan Jakimovski (Macedonia)
widzów: 1700

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z meczu - 50 zdjęć Woytka

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
olew - 18.10.2017 / 11:59, *..warszawa.vectranet.pl

Mięlismy więcej sytuacji, bylismy lepsi technicznie i kombinacyjnie, a nasz bramakrz jest od bronienia wyniku , inaczej niz P.Malarz, więc że obronił wynik to nie zarzut. Niezły doping , fajny meczyk. Smieszny był ten dryblas w ataku wikingów , kompletne zero techniki i sprytu.

odpowiedz
Widz - 18.10.2017 / 08:53, *..dynamic.chello.pl

Ten napastnik wysoki to straszne drewno, wszystkie pojedynki główkowe przegrywał, poruszał wolno i głupio.. Przez cały mecz oddał tylko jeden dobry strzał głową a był ewidentnie największy na placu.. Średnio bardzo na razie, albo słabszy dzień miał czy coś...

odpowiedz
Szczery - 18.10.2017 / 04:44, *..103.tvksmp.pl

Drżyj Ajaxie!! Teraz odpadniesz ty!!!

odpowiedz
auf ven wiel - 18.10.2017 / 00:32, *..22

Legia straciła rekord na rzecz Mariboru :)

odpowiedz
Ibis - 17.10.2017 / 23:51, *..dynamic.chello.pl

Nie oglądałem i też jestem szczęśliwy!

odpowiedz
Zonk - 17.10.2017 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

Mateusz... Mało popularne imię

odpowiedz
ktoś - 17.10.2017 / 21:47, *..play-internet.pl

Byłem,widziałem,poziom meczu mniej niż zero.

odpowiedz
arc - 17.10.2017 / 21:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

oglądałem w tv drugą połowę i bardzo kiepsko to wyglądało.. Islandczycy zagrali ambitnie i walecznie, byli wyraźnie lepsi i Legia cudem nie przegrała, dobrze że była zaliczka..

odpowiedz
BartekJ - 17.10.2017 / 21:27, *..jmdi.pl

Bramkarz nam ten mecz uratowal.

odpowiedz
pas - 17.10.2017 / 21:21, *..red-88-7-104.staticip.rima-tde.net

buhhaha cudowne ozdrowienie Szymańskiego...
Co się w tej Legii dzieje ?

odpowiedz
News⚽️Legia - 17.10.2017 / 20:35, *..118

✨Bravo✨

odpowiedz
Pawciu - 17.10.2017 / 20:34, *..dynamic.chello.pl

Szymanski w niedziele był kontuzjowany a dzisiaj już zdrowy do gry?

odpowiedz