fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugbistki zbierają środki na obóz szkoleniowy

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

"Pomóż nam zorganizować obóz szkoleniowy, a my zdobędziemy dla Ciebie medal" - pod takim hasłem sekcja rugby kobiet Legii Warszawa organizuje zbiórkę pieniędzy. W ubiegłym sezonie legionistki wywalczyły wicemistrzostwo Polski i chcą nadal rozwijać zespół, by wreszcie zdobyć upragnione złoto.

Aby tego dokonać potrzebują dodatkowego wsparcia z zewnątrz, bo o istnieniu rugby w Polsce wciąż jeszcze nie jest wystarczająco głośno. Liczy się każdy grosz, udostępnienie i szerzenie informacji o akcji.

Pieniądze przeznaczone będą na organizację obozu szkoleniowego, stanowiącego bazę pod przygotowania do rundy wiosennej. Obóz zaplanowany jest w jednym z najbardziej kompleksowych ośrodków sportowych w tej części Europy - 7 dni, 20 jednostek treningowych i zaplecze do odnowy.

- Bardzo nam zależy, by w przygotowaniach wzięły udział wszystkie zawodniczki bez względu na poziom zaawansowania i możliwości finansowe - informują rugbistki.

Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem zrzutka.pl

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.