Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 20 października 2017 r. godz. 11:38

Akcja #WszyscyDoWioseł - zbieramy na karetkę dla CZD

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W piątek 17 listopada odbędzie się druga edycja akcji charytatywnej #WszyscyDoWioseł. Celem wydarzenia jest wsparcie inicjatywy grupy kibicowskiej "Dobrzy Ludzie" i zbiórka pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. W tym roku uczestnicy przepłyną długość Wisły (1047 km).
Organizatorami wydarzenia są Fundacja Legii, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa oraz grupa kibicowska "Dobrzy Ludzie", którzy zainicjowali zbiórkę pieniędzy na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Start wydarzenia przewidziany jest na godzinę 10:00 w pomieszczeniach Centrum Konferencyjnego na stadionie Legii Warszawa. Założeniem akcji jest przepłynięcie dystansu o długości Wisły (1047 km) w dwóch sztafetach: jednej startującej od ujścia rzeki, drugiej zaś od jej źródeł. Sztafety mają za zadanie "spotkać się w Warszawie" czyli w połowie pełnego dystansu. Uczestnicy akcji mają na wykonanie zadania 12 godzin.

Wiosłowanie odbędzie się w osadach czteroosobowych, łącznie używanych będzie 16 ergometrów. Cztery ergometry tworzyć będą osadę, zaś dwie osady - sztafetę. Podczas wiosłowania jednej osady, druga będzie się przygotowywać, żeby wystartować niezwłocznie po zakończeniu wiosłowania pierwszej.

W poprzedniej edycji, która zakończyła się wielkim sukcesem, organizatorzy zbierali środki finansowe na zakup ergometrów oraz dostosowanie ich do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obecnej edycji Wszyscy do Wioseł inicjatorzy zdecydowali, że zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Dzięki zaangażowaniu i wspólnemu wysiłkowi możemy sprawić, że osiągniemy cel i pomożemy potrzebującym! Pokażmy, czym jest integracja i siła ekipy! Wierzymy, że razem zawsze jesteśmy #GotowiDoPomocy. Zachęcamy do zgłaszania czteroosobowych drużyn, aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu i dołączenia do zbiórki środków finansowych na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres - wdw@legia.plKomentarze: (2)

Arek, 20.10.2017 16:38:16 - *.free.aero2.net.pl

Moim zdaniem przydała by się też jeszcze zbiórka na stadionie, taka jak przy okazji tego meczu z łachem w zeszłym sezonie.

re, 20.10.2017 18:43:29 - *.dynamic.chello.pl

A może kasę na oprawy oddać na szczytniejsze sprawy?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!