fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bukmacherzy: W Krakowie remis?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zarówno bukmacherzy, jak i klienci Fortuny uważają, że w niedzielę obejrzymy niezwykle wyrównany mecz. Kursy na to spotkanie są bardzo wyrównane, a minimalnym faworytem jest Legia. Stawiając na zwycięstwo warszawiaków można sporo zarobić - kurs 2,72. Stawka za zwycięstwo Wisły to 2,8, a remis szacowany jest na 3,15.

Stawiaj na Legię w Fortunie, wspieraj klub!

Historia ostatnich pojedynków obu drużyn wskazuje na Legię, ale aktualna forma nie pozwala spokojnie podchodzić do tego starcia. Wisła nie zdołała pokonać aktualnych mistrzów Polski w ostatnich 10 spotkaniach ligowych.

30.04.2017 - Legia 1-1 Wisła
12.03.2017 - Legia 1-0 Wisła
23.09.2016 - Wisła 0-0 Legia
06/12.2015 - Wisła 0-2 Legia
09.08.2015 - Legia 1-1 Wisła
31.05.2015 - Legia 1-0 Wisła
15.03.2015 - Legia 2-2 Wisła
21.09.2014 - Wisła 0-3 Legia
09.05.2014 - Legia 5-0 Wisła
16.03.2014 - Legia 2-2 Wisła

Wybrane kursy na niedzielny mecz

WISŁA 2,8 - remis 3,15 - LEGIA 2,72

Padnie powyżej 2,5 gola? 1,85

Jarosław Niezgoda strzeli gola? 2,80

Carlitos strzeli gola? 2,55

Najbardziej prawdopodobne dokładne wyniki?
1-1 - 5,7
0-1 - 8,1
1-0 - 8,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
wawa fan - 22.10.2017 / 00:43, *..static.ip.netia.com.pl

wisła-Legia 6:0
Legia nie istnieje jako zespół, to kompletnie rozbita zbieranina

odpowiedz
dany - 21.10.2017 / 22:08, *..13-2.cable.virginm.net

JA się nie zgodzę że to będzie nudny mecz- z jednego powodu- Wisła czuje się mocna i będzie chciała przerwać złą passę gier z nami. To bedzie bardzo dobry mecz

odpowiedz
krys008 - 21.10.2017 / 19:50, *..serv-net.pl

Niestety zgadzam się z prognozami. Najbardziej prawdopodobny remis. Nie oczekuję porywającego widowiska, Legia nadal rozbita. Jedno jest pewne gra Legia, emocje zawsze będą, przecież to nasza Legia!

odpowiedz
Kokos - 21.10.2017 / 16:37, *..centertel.pl

0:0 po bezbarwnym meczu ze statystyką strzałów 2(0):1(0)

odpowiedz
- 21.10.2017 / 13:10, *..114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powinno być" W Krakowie wpier..." z taką grą to się mogą wypalowac

odpowiedz
rob bandit - 21.10.2017 / 11:43, *..satfilm.com.pl

wisła Kur...ko Zwycięstwo blisko,ruch zdychaj!!!FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
WAWA - 21.10.2017 / 11:23, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

Wisła - Legia 4:0.
Niestety Legia w takiej dyspozycji to miałaby kłopoty w 1 lidze!

odpowiedz
LW - 21.10.2017 / 10:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wisla 1-2 LEGIA ! LEGIA !!!

odpowiedz
LW - 21.10.2017 / 10:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIO walczymy o 3pkt.! LEGIA !!!

odpowiedz