Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jozak: Graliśmy mądrze i stabilnie

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Romeo Jozak (trener Legii): Jestem oczywiście bardzo zadowolony z trzech punktów. To cenne punkty, zwłaszcza tutaj, z jednym z naszych największych rywali. Byliśmy dziś naprawdę dobrze przygotowani pod względem psychologicznym, przygotowaliśmy się na tę atmosferę. Gratuluję tutejszym kibicom, bo stworzyli prawdziwą piłkarską atmosferę. Każdego dnia jestem coraz bardziej zadowolony. Widziałem dziś na boisku stabilizację, o której mówię od początku. Moi zawodnicy zagrali dziś mądrze, odważnie, inteligentnie i stabilnie.

Na ile to jest już taka Legia, jaką bym chciał? W skali 1-10 na 6,5, ale jeszcze niedawno nie byliśmy nawet bliscy tej liczby. Co ważne, widać, że piłkarze walczą nie tylko na boisku, ale za siebie nawzajem, w szatni, podczas meczu, a także emocjonalnie czy intelektualnie. Będę szczęśliwy, kiedy osiągniemy 9,5.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.