Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com

Statystyki meczu z Wisłą Kraków

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

55% do 45% na korzyść Wisły - tak rozłożyło posiadanie piłki w niedzielnym meczu rozegranym w Krakowie. Legioniści częściej kontrowali przeciwników i oddali więcej strzałów na bramkę. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki spotkania. Zapraszamy także do wystawiania ocen zawodnikom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (4)

Ciekawski - 23.10.2017 13:16:58, *.play-internet.pl

Dlwczego w 18-ce meczowej nie bylo Moulin i Dabrowskiego? Dolaczyli do Nagy"a??

Grzesiek - 23.10.2017 14:01:12, *.centertel.pl

moulin juz dawno powinen grzać ławę, zastanawia mnie tylko brak szymanskiego. chyba nasz nowy trener słynie z pracy z młodzieżą, więc jest to tym bardziej zastanawiające. od wiosny powinni grać w pierwszym składzie szymański i michalak, posciagac najzdolniejszych Polaków a nie szrot z zagranicy.

36zero - 23.10.2017 15:22:53, *.play-internet.pl

Szymański więcej czasu dostaje w II może dlatego jego chwilowy brak w kadrze. Moulin to mam nadzieję do odstrzału, nic nie mówię ale piwo-Dąbrowski też

Do Grzesiek
Mam nadzieję że tak będzie bo Michalak i Szymański mogą być zawodnikami na lata.

robochłop - 23.10.2017 16:55:44, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Ciekawski - bo zostali prawidłowo zdiagnozowani pod kątem przydatności aktualnej do gry ...Romeo już zakończył przegląd kadry i wyciągnął prawidłowe wnioski...

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.