Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

100. mecz Malarza w Legii

Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mecz z Pogonią Szczecin był 100 występem Arkadiusza Malarza w Legii. Doświadczony golkiper w ekipie mistrza Polski zadebiutował 15 lutego 2015 roku w przegranym 1-3 meczu z Jagiellonią Białystok. Od tamtej pory przeszedł długą drogę od zmiennika Dusana Kuciaka po opaskę kapitańską w drużynie Romeo Jozaka. W trakcie tych 100 spotkań, golkiper mistrza Polski wpuścił 93 bramki.


Niestety nie udało mu się uczcić swojego jubileuszu czystym kontem, lecz mimo tego swoimi interwencjami przyczynił się do czwartego z rzędu zwycięstwa Legii.

Ekstraklasa: 74 mecze, 36 czystych kont
Puchar Polski: 5 meczów, 2 czyste konta
Superpuchar: 2 mecze, 0 czystych kont
Europejskie Puchary: 19 meczów, 11 czystych kont
Podsumowanie: 100 meczów, 49 czystych kont.

Dwukrotnie świętował mistrzostwo Polski oraz zdobycie krajowego pucharu.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Zajmon Szczecin - 06.11.2017 / 23:20, *..60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cenie go za Legie w sercu tylko mógłby niekiedy nie stać w tej bramce tylko wyjść.

odpowiedz
hajdukL - 06.11.2017 / 19:13, *..dynamic.chello.pl

Trenerzy bramkarzy robią co mogą ale w jego wieku takich rzeczy jak gra na przedpolu, gra nogami czy łapanie piłki to już tego pana nie nauczą..

odpowiedz
Kaspi - 06.11.2017 / 15:25, *..promax.media.pl

Oj znawcy znawcy! Pewny w interwencjach spokojny opanowany a co najważniejsze nie zawała meczy. Np. Kuciak przypomnijcie sobie zawalone mecze i grę nogami i na przedpolu. Co wy chcecie od chłopaka! Tyle meczy nam uratował a przyszło mu grać z takimi leszczami z przodu a wy co nazywacie ręcznikiem. Znawcy bramkarskiegi fachu! Stań 1 z 2 na bramce w A klasie i zapisz że strachu kupę w majty że strachu przed odpowiedzialnością itd. Arek 100lat i wielu meczu w L na 0

odpowiedz
M3 - 06.11.2017 / 11:41, *..dokumenty.warszawa2.zus.pl

Tacy kibice jak gac czy Lfan nie powinni mieć możliwości komentowania. Tylko wczoraj mogliśmy przegrywać po pierwszej połowie 2:0 gdyby nie on. Ślepi k... jesteście. Dodatkowo uważam że Malarz rozwinął się w Legii. Jest lepszy niż był, a taki Kuciak to teraz by przy nim ławę grzał. Pozdro Arek i dalszych sukcesów z Legią.

odpowiedz
Afro - 06.11.2017 / 11:20, *..static.nsti.pl

do Do afro: mea culpa, "meczów". Co do Twojego komentarza, to on tylko udowadnia moją tezę, więc ić stont.

odpowiedz
Do afro - 06.11.2017 / 10:52, *..play-internet.pl

No pokazałeś poziom dużo wyższy od tych gimnazjalistów.meczy to koza a jak najwięcej meczów jak już po co wyśmiewać innych jak samemu się jest analfabatą a co do malarza bramkarz co najwyżej przeciętny przyspawany do lini i wybijający każdą lecącą w jego kierunku piłkę

odpowiedz
Afro - 06.11.2017 / 08:52, *..static.nsti.pl

Czy to forum KIBICÓW Legii czy zblazowanych zakompleksionych gimnazjalistów? Powiem po "waszemu": ićcie stont!

Arek może i nie jest gwiazdą ale robi robotę! Zasłużył na opaskę kapitana i widać, że dobrze działa na drużynę! Gratulacje Arek i oby jak najwięcej meczy na 0 z tyłu.

odpowiedz
grzesiek - 06.11.2017 / 07:52, *..centertel.pl

Mam nadzieje ze ostatni sezon w Legii gra.

odpowiedz
PRAWDA - 06.11.2017 / 07:17, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Na pewno dużo lepszy zawodnik niż ten id..ta Kuciak.

odpowiedz
Fakt - 06.11.2017 / 06:46, *..107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pokaż dosiężny :) i zmień rękawice z zimowych na bramkarskie aby można piłkę było złapać.

odpowiedz
Lukas - 06.11.2017 / 06:09, *..centertel.pl

Do robochlop. 100 %racji. Na lini cuda, na przedpolu dupix. Ale wszystkiego dobrego panie Arku.

odpowiedz
Do specuf - 06.11.2017 / 00:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Znawcy futbolu którzy twierdzą że malarz to przeciętny bramkarz prosze przypomniec mi jakiś mecz który ewidentnie zawalił. Ja sobie nie przypominam ale za to przypominam sobie jakies 10 takich które nam wybronił. Dobrze że to nie wy ustalacie skład...

odpowiedz
mi(L) - 05.11.2017 / 23:24, *..centertel.pl

Brawo Arek!!! kolejny dobry mecz !

odpowiedz
AAA - 05.11.2017 / 23:19, *..dynamic.chello.pl

do LFan-100 % racji.To słabiutki ręcznik,niewiele lepszy od niejakiego Skaby.

odpowiedz
pl - 05.11.2017 / 23:05, *..centertel.pl

Dzięki Legionisto za 100 meczy

odpowiedz
Fan - 05.11.2017 / 22:38, *..dynamic.chello.pl

Gratulacje kapitanie!
Nie wiem skad tyle jadu na naszego bramkarza, docenicie jak skończy karierę.
Lider i dobry w swoim fachu bramkario.
Wiele punktów wybronił i jeszcze wiele wybroni.

odpowiedz
Lfan - 05.11.2017 / 22:09, *..play-internet.pl

zero gry na przedpolu, słaby przy strzałach z dystansu, ze swoją słabą skocznościa, praktycznie brak chwytu. Plus to jedynie obrona w sytuacjach jeden na jeden. Ogólnie mocno przeciętny bramkarz. Dziw że tyle czasu przetrwał w takim klubie jak Legia i bywa jeszcze wychwalany. Nie bez powodu wybrany przez ligowców najbardziej przereklamowanym pilkarzem eklapy.

odpowiedz
JoKer - 05.11.2017 / 22:06, *..4-2.cable.virginm.net

Wiek wiekiem , staż stażem a MALARZ nadal najlepszym BRAMKARZEM !!! ARKU JESTEŚ
W I E L K I !!!! DZIĘKUJĘ !!!!

odpowiedz
(L)egia - 05.11.2017 / 21:37, *..play-internet.pl

Brawo Arek! Strzez naszej bramki jak najdluzej.

odpowiedz
Toni - 05.11.2017 / 21:18, *..0pools.vodafone-ip.de

Brawo Arek.Jak tu przychodziles z jak dla mnie marnego Belchatowa to bylem twoim najwiekszym przeciwnikiem.A dzis to uwazam ze jak ktos mowi ze w Legii jest dwoch pilkarzy ktorzy dadza sie pokroic za Legie to uwazam ze jestes jednym z tych dwoch.Takich ludzi nam trzeba.Arek tak trzymaj.Dla mnie z taka forma mozesz tu grac do emerytury.Tej pilkarskiej oczywiscie.Czyli graj Arku jak do tej pory jak najdluzej dla chwaly Legii a kibice nie zapomna tego za 20 lat.Albo i dluzej jak powstanie na przeklad ksiega Legia 200 lecia Legii jak juz nas nie bedzie na tym swiecie.

odpowiedz
robochlop - 05.11.2017 / 21:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

lata swoje już ma , ale refleksu na linii bramkowej można tylko pogratulować...gdyby jeszcze wychodził do wrzutek w pole karne - byłby bramkarzem kompletnym...

odpowiedz
gac - 05.11.2017 / 21:11, *..dynamic.chello.pl

Najsłabszy pierwszy bramkarz Legii ostatniego 25 lecia

odpowiedz
L - 05.11.2017 / 20:47, *..internetia.net.pl

Biorąc Malarza i m.in Szczęsnego , Boruca itd., itd. . czekamy na lepszego bramkarza dla Legii. Obecnie jak i silna Legia to i jej dobry bramkarz .

odpowiedz
gaLgan - 05.11.2017 / 20:47, *..217

Dzięki Arek. Życzę ci kolejnej 100-tki.

odpowiedz
Franek - 05.11.2017 / 20:25, *..50

Najlepszy baramkarz od czasów Artura Boruca:)

odpowiedz
FI(L)IP - 05.11.2017 / 20:16, *..53-65-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be

Gratulacje dla "kumpla Żewłaka" i kolejnej setki w barwach Legii.

odpowiedz