Michał Pazdan - fot. Mishka / Legionisci.com

Pazdan: To był bardzo ważny mecz

Woytek i Fumen, źródło: Legionisci.com

Michał Pazdan: To był bardzo ważny mecz dla nas. Musimy kontynuować serię zwycięstw. Zaczynając od zaangażowania w każdym spotkaniu, a na kontrolowaniu wydarzeń na boisku kończąc. Kolejna wygrana cieszy i jest bardzo nam potrzebna mając na uwadze okres w jakim się znaleźliśmy.

Miałem jedną akcję, gdzie przeciąłem podanie Carlitosa. I to trochę tak jest, że albo trafisz, albo nie. Albo dziubniesz i przetniesz, albo zaliczysz "swojaka". Gdyby to przeszło, to Paweł Brożek mógłby dostawić tylko stopę. Ciężkie są takie sytuacje dla obrońcy, bo 6 razy wybijesz, a za siódmym ci się nie uda. Zresztą w drugiej połowie była taka akcja, gdy futbolówka przeszła wszystkich i trafiła do Carlitosa.

Kryzys? Nie wiem czy był kryzys. Mamy punkt do lidera. Każdy mówił o trudnej sytuacji w jakiej jesteśmy, a nadal jesteśmy w czubie tabeli. Nam potrzebna była normalność, bez tych wszystkich rzeczy, które się działy dookoła. Potrzebowaliśmy spokojnie potrenować i czerpać z tego przyjemność. Wiadomo, że jest nowy trener i mamy nad czym pracować, jest co udoskonalać. Zwycięstwa budują i dają pewność siebie - nie tylko w meczu, ale dają kopa na cały tydzień pracy. Wiadomo, że nie wszystko jeszcze wygląda idealnie. Mieliśmy dobre pół godziny w meczu. Chodzi o to, żeby jak najczęściej właśnie tak się prezentować, jak przez te 30 minut.

Co do Krzysztofa Mączyńskiego, to on był gotowy na to, co go będzie czekać. Zagrał dobre zawody, stawił czoła temu, co docierało do niego z trybun.

Karny? Na początku były nerwy, ale jak "Jodła" powiedział, że nie ma mowy, to się uspokoiłem, bo "Jodła" nie kłamie.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (15)

robochłop - 22.10.2017 21:48:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Świetny występ Pazdana , ale reszta też zagrała dobre zawody...widać było , że dopóki mieliśmy dużo siły , Wisła nie miała za dużo do powiedzenia...pomału odbudowujemy formę fizyczną i wcale bym się nie zdziwił , gdybyśmy jeszcze do końca rundy wskoczyli na fotel lidera...w zimę kilka pożegnań , dwa -trzy rozsądne transfery ( ciekawe jakie nazwiska dostarczy Romeo) i paradoksalnie brak pucharów na wiosnę będzie naszym atutem, wreszcie będziemy startowali z tego samego pułapu co reszta stawki...a wtedy chyba mogą nam naskoczyć...

L - 22.10.2017 22:04:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie wiem czy ostatnie zdanie jest powiedziane żartobliwie ale mnie bardzo rozbawiło.

Tomek Mokotów - 22.10.2017 22:34:04, *.dynamic.chello.pl

Tak bywa, napastnik 4 setki zmarnuje, parę razy źle wyjdzie do piłki i raz strzeli gola i co najwyżej przeciętna nota...

Obrońca 4 setki wybrani lub do nich nie dopuści, parę razy dobrze asekuruje... raz zawali gola i nawet na przeciętną notę nie ma co liczyć.

Życie. Dlatego Pazdan jest więcej wart dla Legii niż z całym szacunkiem Niezgoda. Ale oczywiście nie dla dziennikarzy i niedzielnych kibiców.

tomasz problem - 22.10.2017 22:59:45, *.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo Pazdan ,tak dalej .

wwwojtecky (L) - 22.10.2017 23:21:34, *.play-internet.pl

Brawo! Dobry mecz Michała

Arek - 22.10.2017 23:36:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@L, mnie też.

olew - 22.10.2017 23:43:09, *.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do @Tomek Mokotów - Dzisiaj obaj jesteśmy niedzielni. Pazdan grał nieźle, ale jedyna sytuacja wisełki to był jego błąd, duży błąd. Niezgoda jest i lepszy i bardziej potrzebny. Ale cieszę się , że grają obaj w Legiunii.

Piotrr - 22.10.2017 23:52:44, *.084.063.pools.vodafone-ip.de

Michał Mistrzu zagrałeś jak profesor. No może poza tym co przepusciles w 82. minucie do Carlitosa. Ale świetny dzisiaj Malarz pokazał klasę. Na złość hejterom i innym nieudacznikom. Jazda Legio!!!

mietek - 23.10.2017 07:29:11, *.emea.ibm.com

Ciekawe, czy Jozak by dostrzegł jakiś potencjał u Kulenovicia. Czego nie potrafiła "polska myśl szkoleniowa".

@rek do mietek - 23.10.2017 09:00:45, *.dynamic.chello.pl

Jasne brachu, iż RJ dostrzegłby potencjał Kulenovica, i Michalaka, i Wieteski, itp... I wszyscy z nich graliby w (L)egii w I składzie... Niestety jego poprzednik, ten siwy WF-ista, spartoliłby jeszcze paru innych dobrych chłopaków, jak chociażby Niezgodę... Nota bene wszyscy widzimy po II połowach meczy braki kondycyjne u naszych graczy... To niestety efekt złych przygotowań do sezonu przez poprzednią ekipę trenerską... Było minęło i na szczęście JM nie jest już trenerem (L)... Pozdro (L)

wo(L)o - 23.10.2017 10:01:44, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do mietek:
ale wg transfermamrkt Kulenovic jest "tylko" wypożyczony, oczywiście dostaje swoje szanse w u19 Juve, ale na razie nie wygląda na to aby na tym poziomie miał je wykorzystać... Zanosi się, że raczej do nas wróci... a to, że jakiś klub, nawet czołówki europejskiej, się nim interesuje to niewiele znaczy. Ot tyle, że się dobrze zapowiada. A takich piłkarzy to wszędzie tak naprawdę na pęczki, trafić tylko taką perełkę prawdziwą, którą oszlifujesz i będzie gwiazdą jest naprawdę ciężko.

krys008 - 23.10.2017 10:22:07, *.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jodła nie kłamie. Dobre. Dobre to świadczy o obu panach. Jodła nie kłamie, a Pazdan potrafi to docenić.

m4pierwszy - 23.10.2017 10:47:27, *.eaw.com.pl

pazdanator, czapki z głów

kibic(L) - 23.10.2017 10:54:24, *.pl

do mietek
Coś się nie zgadza... To właśnie polska myśl szkoleniowa sprowadziła Kulenovica do Polski więc chyba dostrzegli coś w tym chłopaku. Inna sprawa, że przez okres pobytu w Warszawie nie potwierdził, że ma jakiekolwiek "papiery" na grę wyżej niż rezerwy. Jego przygoda w juniorskich zespołach Juventusu jak dotychczas zdaje się potwierdzać, że chłopak wyżej wała nie podskoczy.

mietek - 23.10.2017 13:07:12, *.emea.ibm.com

@wo(L)o): Wiem, że jest wypożyczony. A słaba gra w juniorach Juve nie oznacza jeszcze, że chłopak by sobie w naszej lidze inwalidów nie poradził.

@kibic(L): Polska myśl szkoleniowa nie miała tu nic do gadania. Transfer zrobiła youtube'owa Band of Brothers.

@rek: Święte słowa. Michalak przynajmniej zap*eprza po boisku, aż miło patrzeć. Wiadomo, że nie będzie miał 100% udanych zagrań, ale widać po nim charakter walczaka.