Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 23 października 2017 r. godz. 08:31

Judo: Trzy medale w PP masters

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judocy Legii Warszawa zdobyli trzy medale na zawodach Pucharu Polski masters. Złoty medal wywalczył Krzysztof Raczyński, srebro Roman Janiszewski, a brąz Grzegorz Marks. Na międzynarodowym turnieju Judo Sensei w Płocku, młodzi legioniści zdobyli 10 medali. Złoto - Michał Bojanowski, Danuta Orczykowska, Radosław Rychlewski i Karol Sterczewski, srebro: Lena Swęd i Aleksandra Truszkowska, brąz - Daniel Ceglarski, Ksawery Kamiński, Jan Polkowski i Oliwia Wiśniewska.Komentarze: (1)

MKK, 25.10.2017 11:58:38 - *.warszawa.vectranet.pl

Gratulacje dla wszystkich medalistów!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!