Legia Warszawa - Breidablik Kopavogur - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz UYL z Ajaxem Amsterdam

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

31 października o godzinie 18:00 juniorzy starsi Legii Warszawa podejmą przy Łazienkowskiej Ajax Amsterdam w 2. rundzie fazy mistrzowskiej UEFA Youth League. Bilety na to spotkanie kosztują 5 zł (z kartą kibica) lub 10 zł (bez karty). Wejściówki na Żyletę i trybunę wschodnią można kupować przez Internet oraz w kasach klubu i na wyspie Legii w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 15–20, a w soboty i niedziele w godz. 11–19. Kasy klubowe czynne są w godzinach 11-19, w soboty w godz. 10–17 oraz w niedziele w godz. 10–16.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.