Armando Sadiku i Cristian Pasquato - fot. Mishka / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz z Bytovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Armando Sadiku otrzymał najwyższą notę za środowy mecz w Bytowie. Występ strzelca dwóch goli oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Dobre oceny uzyskali także Cristian Pasquato i Tomasz Jodłowiec. Najniższą notę otrzymał Daniel Chima Chukwu. W sumie oceniało 451 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,3.

Sadiku 4,2
Pasquato 3,8
Jodłowiec 3,9
Dąbrowski 3,5
Hlousek 3,4
Cierzniak 3,3
Szymański 3,3
Broź 3,2
Astiz 3,2
Turzyniecki 3,1
Niezgoda 3,1
Jędrzejczyk 3,0
Kopczyński 2,9
Chima Chukwu 2,5

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (12)

Pawel - 27.10.2017 11:45:39, *.eltronik.net.pl

Chukwu może w końcu odpali w finale na narodowym?? :p

Legia - 27.10.2017 11:53:52, *.play-internet.pl

Odpalić to On może ... racę na trybunie ...

mietek - 27.10.2017 11:58:25, *.ssp.dialog.net.pl

@Pawel: Taaa, chyba racę po zwycięstwie :)

SEBO(L) - 27.10.2017 12:20:28, *.dynamic.chello.pl

Odpalić mu 3 pensje i wysłać do jakiegoś kraju z dobrym klimatem,by zadał sobie zaje.iście ważne pytanie : "kim chcę być ?"

Afro - 27.10.2017 12:48:36, *.static.nsti.pl

raczej "Co chcesz w życiu robić". Czukwu chyba już odpowiedział sobie: "chciałbym nic nie robić a dużo zarobić a czasem pograłbym se w piłkę ale bez spiny".

nieznamsietosiewypowiem - 27.10.2017 13:04:01, *.dynamic.chello.pl

niestety, trzeba przywyknąć do myśli, że DCHCH u nas się nie sprawdzi. W nieskończoność nie ma co czekać. Pożegnanie bez żalu z obu stron

pezet - 27.10.2017 14:34:13, *.de.kpn-eurorings.net

Chukwu jest słabiutki. Ale ocenianie go w tym meczu niżej niż Jędrzejczyka czy Kopy świadczy o braku pojęcia o piłce.

Cult⚽️Legia - 27.10.2017 15:45:14, *.163

Czukwu adios amigos!

kibic(L) - 27.10.2017 16:34:08, *.pl

Myślę, że większość z nas w tym momencie zazdrości Chukwu. Koleś kasuje 40 tysi euro miesięcznie (170 tysi PLN!!! miesięcznie), codziennie potrenuje kilka godzin, potem dzień wolny. W weekend również nie pogra bo do meczowego składu się nie łapie. No kurna robota idealna i za kasę, na którą dobry dyrektor, zasuwając po 12h dziennie dostaje nie w miesiąc a w rok.

grzesiek - 27.10.2017 19:50:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Cóż jeszcze miesiąc temu kazdy z naszych pilkarzy gral totalny piach. Ocenianie DCC przez pryzmat tego w ilu meczach zagrał i jak zagrał nie ma sensu. Chukwu myślę że nie zagrał w więcej niż 7-8 meczach do tej pory. W tym wiekszosc w meczach pucharowych.

Najśmieszniejsi są komentatorzy którzy naśmiewają się z chukwu, a złego słowa nie powiedzą na kopczyńskiego lub jędrzejczyka. Mimo iż chukwu zagrał max 10 meczy w ciągu 3 lat a kopa z jędrzejczykiem po jakieś 100 meczy.

FG - 28.10.2017 08:51:34, *.dynamic.chello.pl

Dobrze że nie grał Fatalczyk bo byłby gorszy od tego Chupa Chupsa.

Adam - 28.10.2017 10:38:04, *.internetdsl.tpnet.pl

@FG

Nadal spiny na Kucharczyka? mam nadzieje że jeszcze nie raz podziękujesz mu za ładną akcje czy też bramkę. :) I liczę że wydarzy się to w dniu jutrzejszym.

O Kopczyńskim już chyba znudziło się mówić @Grzesiek a Jędrzejczyk no cóż ma swoje lata..