Sebastian Szymański i Dariusz Mioduski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Szymański przedłużył kontrakt z Legią

Woytek, źródło: legia.com - Wiadomość archiwalna

Sebastian Szymański podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Dotychczasowa umowa 18-latka wygasała w czerwcu 2019 roku. 18-letni pomocnik związał się z mistrzem Polski aż do 2022 roku! "Szymi" na Łazienkowską trafił w sezonie 2012/13 z klubu TOP 54 Biała Podlaska. Do tej pory rozegrał w pierwszej drużynie 24 mecze i strzelił 4 gole.

- Jestem szczęśliwy i przede wszystkim dumny, że podpisałem z Legią kontrakt na tak długi okres. Świadczy to o tym, jakim klub darzy mnie zaufaniem, za co dziękuję i za co obiecuję się odwdzięczyć - powiedział Szymański po podpisaniu kontraktu na łamach legia.com.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Gol z kornera - 31.10.2017 / 14:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy widząc jak można awansować w hierarchii i się rozwinąć - druga drużyna w końcu przestanie się opier ....ć i pokaże na co ją stać ? Grać o drugie miejsce , jak na awans za póżno . Poziom robić , to przecież rezerwy jedynki ( jakby , odpukać , plaga kontuzji albo coś ) . Aach .. Brawo młody , rozwijaj się dalej .

odpowiedz
do koles - 31.10.2017 / 08:58, *..acn.waw.pl

Gra Fifa to co innego niż rzeczywistość dzieciaku

odpowiedz
R - 31.10.2017 / 07:16, *..45.domynet.pl

Powinni zapisywać klauzulę - w przypadku degradacji do drużyny rezerw pensja mniejsza o 95%

odpowiedz
Toni - 30.10.2017 / 23:50, *..0pools.vodafone-ip.de

Coz z tego ze podpisal kontrakt do 2022 roku jak przy pierwszej lepszej okazji sprzedadza go za 2 miliony euro.

odpowiedz
Szakal - 30.10.2017 / 23:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szymański, zamiast szpanować ciuchami jak młody Kosa to zasuwaj na siłkę bo posturę masz gimnazjalisty.

odpowiedz
Legionista - 30.10.2017 / 18:34, *..226

Brawo!!

odpowiedz
do Juri - 30.10.2017 / 15:52, *..pl

Z GUI to ja mam mieszane uczucia. Teraz mu się przypomniało jak się gra w piłkę? Pewnie podpisze nowy kontrakt i znów będzie się kopał po czole jak praktycznie przez cały 2017 rok.

odpowiedz
Juri - 30.10.2017 / 15:08, *..centertel.pl

Czas na Gui teraz.

odpowiedz
mick06 - 30.10.2017 / 15:08, *..netfala.pl

"Kar" ja pier.. jeśli nie ma klauzuli odstępnego to przecież dobrze i nie znaczy że kogoś muszą sprzedać za 2 wiadra gruszek bo jakiś sadowniczy klub tyle zaoferował. Wtedy (L) może żądać ile chce, a przy klauzuli musi się zgodzić jeśli ktoś zaproponuje wpisaną kwotę

odpowiedz
Bear - 30.10.2017 / 14:07, *..42.ipv4.supernova.orange.pl

To jest na prawdę duży talent.
I w przyszłości będzie występował w ligach zachodnich.

odpowiedz
oLaf - 30.10.2017 / 14:04, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

i dobrze!!!

Legioniści powinni grać w Legii !!!

Może mały się rozwinie, a jak nie to wypożyczymy go i będzi e się ogrywał w Ruchach etc.

odpowiedz
kholmer - 30.10.2017 / 13:23, *..5.53.178

Dobra wiadomość, mam nadzieję, że to początek budowania nowej drużyny.

Być może uda się mu zrobić karierę bez kompromitujących listów "Dear Friends". Swoją drogą, kto na tzw. zachodzie traktuje nas poważnie po takim liście? Nie dziwota, że wystarczy zaoferować 2mln euro i każdy piłkarz jest dostępny.

@Dickson: spodnie to raz, ale Szymański musi poważnie zainwestować w śniadania, bo taki szkielecik samym talentem wiele w dzisiejszej piłce nie osiągnie.

odpowiedz
robochłop - 30.10.2017 / 13:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

do Dicksona Chotowskiego - nie musi sam kupować , ma klauzulę w kontrakcie , że jeśli strzeli powyżej 5 goli klub mu funduje trzy pary nowych portek...dodatkowo , jeśli wystąpi w minimum 50 % spotkań otrzyma jeszcze koszulę flanelową...a tak poważnie - bardzo dobry ruch i jednocześnie sygnał...gratulacje!!!

odpowiedz
koles - 30.10.2017 / 12:51, *..dynamic-ww-06.vectranet.pl

super, w FM i FIFA wymiata na przyszłość, w rzeczywistości będzie podobnie może i jeszcze lepiej

odpowiedz
Dickson Chotowski - 30.10.2017 / 12:36, *..range86-153.btcentralplus.com

Super wiadomosc. Teraz moze kupic nowe spodnie a nie chodzic w podartych.

odpowiedz
LUrsynów - 30.10.2017 / 11:55, *..12

Bardzo Dobra Informacja , Powodzenia !!!

odpowiedz
mG - 30.10.2017 / 11:54, *..2

Dobry ruch ! :)

odpowiedz
olew - 30.10.2017 / 11:37, *..warszawa.vectranet.pl

O to chodzi, młody niezły, niech zarabia

odpowiedz
@rek - 30.10.2017 / 11:35, *..dynamic.chello.pl

A skoro tak, to DM zaczyna odliczanie: 1,2,3... Dear friends, kto wyłoży 5 mln euro za Szymańskiego..? Pozdro (L)

odpowiedz
Kar - 30.10.2017 / 11:35, *..122

Jeżeli nie ma klauzuli odstępnego powyżej 5 mln EUR to niech pudel spier...la z tą swoją wizją budowania Legii!!!

odpowiedz