Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Aleksandra Mierzejewska - fot. Legia Sztanga
Aleksandra Mierzejewska - fot. Legia Sztanga
Środa, 1 listopada 2017 r. godz. 17:00

Podnoszenie ciężarów: Mierzejewska i Struś wystartują na MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwoje sztangistów Legii reprezentować będzie nasz klub na mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów, które w najbliższy weekend odbędą się w Zamościu. 25-letnia Aleksandra Mierzejewska wystartuje w kategorii wagowej +90 kilogramów, a Rafał Struś w kat. -69kg. Niewykluczone, że do startu na mistrzostwach dopuszczony zostanie także 30-letni Paweł Faraś (-94kg).
Mierzejewska startować będzie w sobotę od 16:30, Struś w niedzielę o 9:30.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!