Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Hlousek na liście rezerwowej reprezentacji Czech

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Adam Hlousek znalazł się na liście rezerwowej reprezentacji Czech na turniej towarzyski w Katarze, który odbędzie się w listopadzie. Czesi zagrają z Islandią (8 listopada) i Katarem (11 listopada).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Do mca - 04.11.2017 / 13:22, *..play-internet.pl

100% racji

odpowiedz
mca - 03.11.2017 / 23:19, *..4-4.cable.virginm.net

@L - przygotowanie fizyczne. Inna intensywność treningów w PL a inna w germanii

odpowiedz
L - 02.11.2017 / 17:45, *..play-internet.pl

Hlousek tuż po przyjściu był bezdyskusyjnie najlepszym lewym obrońcą w lidze. Niestety dostosował swój poziom do naszej ligi i jest teraz mocno przeciętny. Nie wiem czy to kwestia motywacji czy czego ale gość pokazywał ze jest w stanie grać na wysokim poziomie a od dawna tego nie robi.

odpowiedz
kaktus - 02.11.2017 / 13:07, *..static.ip.netia.com.pl

Z Hlousekiem jest taki sam kłopot jaki miała nasza reprezentacja z Arturem Wichniarkiem. Jak był w formie to go nikt nie powoływał, a jak zaczął grać słabo to powołania dostawał seryjnie... no i w kadrze też z reguły grał piach

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.