Efekt pracy Dobrych Ludzi
REKLAMA

Dokument o pomocy Dobrych Ludzi dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zachęcamy do obejrzenia dokumentu o grupie Dobrzy Ludzie, która od kilkunastu miesięcy regularnie pomaga Centrum Zdrowia Dziecka, poprzez odnawianie sal i zbiórki zabawek. Od pewnego czasu legioniści zbierają pieniądze na zakup nowej karetki dla CZD. Legioniści zachęcają do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł 2017", która ma pomóc w zebraniu pieniędzy na ten szczytny cel.

Każdy przepłynięty kilometr przybliży nas do zakupu karetki! udostępniajcie informacje o naszej akcji i do zobaczenia 17 listopada na Legii! - informują Dobrzy Ludzie. Każda "osada", biorąca udział w akcji zaplanowanej na 17 listopada, wpłaca na poczet zakupu karetki minimum 260 złotych. Podczas 12-godzinnej akcji Dobrzy Ludzie sprzedawać będą także kibicowskie gadżety, z których cały zysk przekazany zostanie na ten cel.

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres - wdw@legia.pl.
- W salach wymalowanych przez kibiców Legii jest ładniej, przyjemniej i na pewno dzieciom jest łatwiej znosić często długie pobyty, które prawie zawsze są trudne - mówi Katarzyna Kotulska, kierownik kliniki neurologii i epileptologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

- Kolorowe i bajkowe izolatki oraz korytarze pozwalają by dzieci poczuły się komfortowo i przyjemnie. To też odwraca ich uwagę - dzięki temu dzieci nie skupiają się na badaniach, nie stresują się - mówi Katarzyna Gardzińska, rzecznik prasowy Centrum Zdrowia Dziecka.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.