Efekt pracy Dobrych Ludzi
REKLAMA

Dokument o pomocy Dobrych Ludzi dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zachęcamy do obejrzenia dokumentu o grupie Dobrzy Ludzie, która od kilkunastu miesięcy regularnie pomaga Centrum Zdrowia Dziecka, poprzez odnawianie sal i zbiórki zabawek. Od pewnego czasu legioniści zbierają pieniądze na zakup nowej karetki dla CZD. Legioniści zachęcają do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł 2017", która ma pomóc w zebraniu pieniędzy na ten szczytny cel.

Każdy przepłynięty kilometr przybliży nas do zakupu karetki! udostępniajcie informacje o naszej akcji i do zobaczenia 17 listopada na Legii! - informują Dobrzy Ludzie. Każda "osada", biorąca udział w akcji zaplanowanej na 17 listopada, wpłaca na poczet zakupu karetki minimum 260 złotych. Podczas 12-godzinnej akcji Dobrzy Ludzie sprzedawać będą także kibicowskie gadżety, z których cały zysk przekazany zostanie na ten cel.

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres - wdw@legia.pl.




- W salach wymalowanych przez kibiców Legii jest ładniej, przyjemniej i na pewno dzieciom jest łatwiej znosić często długie pobyty, które prawie zawsze są trudne - mówi Katarzyna Kotulska, kierownik kliniki neurologii i epileptologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

- Kolorowe i bajkowe izolatki oraz korytarze pozwalają by dzieci poczuły się komfortowo i przyjemnie. To też odwraca ich uwagę - dzięki temu dzieci nie skupiają się na badaniach, nie stresują się - mówi Katarzyna Gardzińska, rzecznik prasowy Centrum Zdrowia Dziecka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Phoenix(L)k - 03.11.2017 / 11:19, *..226

@ do LW1916:
Telewizyjny Kurier Warszawski, TVP3 ;)

odpowiedz
e(L)o - 03.11.2017 / 08:20, *..dynamic-zab-04.vectranet.pl

(L) BARDZO DOBRZY LUDZIE (L)

odpowiedz
do LW1916 - 02.11.2017 / 21:04, *..play-internet.pl

Mylisz się kolego. Był ten materiał pokazany parę dni temu w TVP, nie pamiętam tylko na którym dokładnie kanale. Trochę w szoku byłem jak mówili o kibicach Legii same pozytywy. Super akcja i oby tak dalej!

odpowiedz
LW1916 - 02.11.2017 / 19:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

O takich akcjach w mediach się nie dowiesz.

odpowiedz
MP.J(L)207 do Maciej - 02.11.2017 / 18:37, *..17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W tej zbiórce chodzi o to żebyśmy to my zebrali tę kwotę bez żadnej pomocy.Niech piłkarze sami swoją zbiórkę sobie zrobią.Z drugiej strony fajnie by było się z nimi pościgać - może to zmobilizowaloby wielu kibiców,ktorych ta zbiórka nie interesuje.

odpowiedz
Głosujcie na oprawę Legii - 02.11.2017 / 17:52, *..dynamic.chello.pl

http://www.bbc.co.uk/bbcthree/item/f55f4039-0921-4420-93b1-58314614c935

odpowiedz
kmr - 02.11.2017 / 17:11, *..dynamic.chello.pl

lepiej jak by była zbiórka przez jakąś stronę pokazującą ile jeszcze zostało, wtedy to się samo nakręca.

odpowiedz
Maciej - 02.11.2017 / 16:31, *..hsi14.unitymediagroup.de

A piłkarze pomagaja ?.

odpowiedz
Popiół - 02.11.2017 / 14:59, *..centertel.pl

Wielki szacunek dla dobrych ludzi.
PS.a mediach dalej że chuligani i bandyci. A tak naprawdę kibice robią dużo dobrego, paczki na kresy,sprzątanie pomników i wiele innych. (L) !

odpowiedz
walo - 02.11.2017 / 14:17, *..dynamic.chello.pl

respect

odpowiedz
Twardy - 02.11.2017 / 13:58, *..centertel.pl

Tylko żeby pejsy nie przyjechały i ulepszyły malowideł ..

odpowiedz
olew - 02.11.2017 / 12:58, *..warszawa.vectranet.pl

Bardzo fajni ludzie ; szacunek i podziękowania

odpowiedz
do Szczecin - 02.11.2017 / 12:35, *..6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Idź do źródła. Oni przekażą

odpowiedz
Szczeciński Legionista - 02.11.2017 / 12:20, *..st3-offshore.com

Witam.
Cześć. Mam dużo fajnych zabawek do oddania. Będę na meczu z Górnikiem. Dajcie info, gdzie mogę je dostarczyć.

odpowiedz
Toni - 02.11.2017 / 12:16, *..0pools.vodafone-ip.de

Dobrzy Ludzie wykonali kawal dobrej roboty.Szacunek dla nich.
Ja juz wplacilem na karetke.Nie duza sume ale teraz po wyplacie znowu to zrobie i w kazdym kolejnym miesiacu az uzbieramy te pieniadze.Na tyle na ile budzet pozwoli bede wplacal.
Redakcjo ile jeszcze brakuje na karetke?
Tak pytam z czystej ciekawosci.

odpowiedz
Arek - 02.11.2017 / 12:07, *..free.aero2.net.pl

Dużo fajnych rzeczy dzieje się w tym centrum. Jak tam leżałem to pewnie nawet nie było mowy o tym, żeby jakieś grafy tam robić. A jeśli była, to że graficiarze to bandziory i inne tego typu rzeczy. Mam nadzieję, że i na tę karetkę też w końcu uzbieramy. Ja bym też dalej optował za kolejną zbiórką tego typu na stadionie. Tak więc do boju!!

odpowiedz
Afro - 02.11.2017 / 11:24, *..static.nsti.pl

Dziękuję Wam! Byłem zmuszony być z młodszym dzieciakiem w CZD przez jakiś czas i naprawdę Wasze rysunki bardzo pomagały! Od tego czasu także postanowiłem jakoś pomóc, zostałem Krewkim Legionistą i oddaje regularnie krew.

odpowiedz