REKLAMA

Zbiórka na karetkę trwa: Wszyscy do wioseł!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii cały czas prowadzą zbiórkę na nową karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Do tej pory legioniści uzbierali na ten cel 88 370 złotych. Zakup karetki to koszt ok. 350 tysięcy. Dobrzy Ludzie wraz z SKLW zachęcają do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł", która odbędzie się 17 listopada w SkyBoxie i ma na celu zebranie jak największej sumy pieniędzy właśnie na nową karetkę dla CZD. Zapisy 4-osobowych osad prowadzone są pod adresem wdw@legia.pl.

Wszyscy uczestnicy akcji wpłacają na konto minimum 260 złotych (za osadę). Samo wiosłowanie trwać będzie 12 godzin i w tym czasie uczestnicy mają przepłynąć długość Wisły, która wynosi 1047 kilometrów.

- Często pytacie czemu zbieramy na karetkę - powód jest prosty. Jest szalenie potrzebna dzieciom! Gdy uda nam się ją zakupić będzie to pierwsza i jedyna karetka z herbem Legii w Polsce! Tylko od Was zależy jak szybko uda nam się ją zakupić - informują Dobrzy Ludzie, zachęcając do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł". Zachęcamy do zapisów.

Akcję zbiórki pieniędzy na karetkę można wesprzeć także dokonując przelewu na poniższe konto:

ZBIÓRKA NA KARETKĘ
Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
aaa - 11.11.2017 / 23:18, *..dynamic.chello.pl

Przed każdym meczem powinna być tka zbiórka to po kilku meczach bylaby pelna kwota.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 11.11.2017 / 18:21, *..dynamic.chello.pl

@Tomasz:
Taka zbiórka też już była prowadzona...

odpowiedz
Jarooo80 - 11.11.2017 / 12:56, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Amoze by tak nakretki zebrać i sprzedać

odpowiedz
Tomasz - 11.11.2017 / 12:20, *..centertel.pl

Jeszcze raz zadam to pytanie.
Dlaczego nie można przeprowadzić zbiórki do puszek przed meczem?
Ktoś blokuje ta inicjatywę?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Tomasz

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.