Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 12:03

Zbiórka na karetkę trwa: Wszyscy do wioseł!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii cały czas prowadzą zbiórkę na nową karetkę dla Centrum Zdrowia Dziecka. Do tej pory legioniści uzbierali na ten cel 88 370 złotych. Zakup karetki to koszt ok. 350 tysięcy. Dobrzy Ludzie wraz z SKLW zachęcają do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł", która odbędzie się 17 listopada w SkyBoxie i ma na celu zebranie jak największej sumy pieniędzy właśnie na nową karetkę dla CZD. Zapisy 4-osobowych osad prowadzone są pod adresem wdw@legia.pl.

Wszyscy uczestnicy akcji wpłacają na konto minimum 260 złotych (za osadę). Samo wiosłowanie trwać będzie 12 godzin i w tym czasie uczestnicy mają przepłynąć długość Wisły, która wynosi 1047 kilometrów.

- Często pytacie czemu zbieramy na karetkę - powód jest prosty. Jest szalenie potrzebna dzieciom! Gdy uda nam się ją zakupić będzie to pierwsza i jedyna karetka z herbem Legii w Polsce! Tylko od Was zależy jak szybko uda nam się ją zakupić - informują Dobrzy Ludzie, zachęcając do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł". Zachęcamy do zapisów.

Akcję zbiórki pieniędzy na karetkę można wesprzeć także dokonując przelewu na poniższe konto:

ZBIÓRKA NA KARETKĘ
Fundacja For Life
nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"Komentarze: (4)

Tomasz, 11.11.2017 12:20:26 - *.centertel.pl

Jeszcze raz zadam to pytanie.
Dlaczego nie można przeprowadzić zbiórki do puszek przed meczem?
Ktoś blokuje ta inicjatywę?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Tomasz

Jarooo80, 11.11.2017 12:56:37 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Amoze by tak nakretki zebrać i sprzedać

Phoenix(L)k, 11.11.2017 18:21:49 - *.dynamic.chello.pl

@Tomasz:
Taka zbiórka też już była prowadzona...

aaa, 11.11.2017 23:18:39 - *.dynamic.chello.pl

Przed każdym meczem powinna być tka zbiórka to po kilku meczach bylaby pelna kwota.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!