Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 07:45

Łyżwiarstwo: Wyniki legionistów w PŚ w Heerenveen

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Heerenveen odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim, w których startowali dwaj panczeniści Legii. Pierwszego dnia zawodów odbyły się wyścigi na 500 metrów. Artur Was z wynikiem 34,96s był siódmy w grupie A, zaś Artur Nogal z czasem 35,41s 10. w grupie B. Drugiego dnia w wyścigach na tym samym dystansie Waś był 13. (35,11s), a Nogal piąty w grupie B z czasem 35,49s.

W niedzielnym wyścigu drużynowym, Polacy byli bliscy miejsca na podium, ale do medalu zabrakło 0,11 sekundy. Nasz zespół w składzie: Artur Nogal, Piotr Michalski, Sebastian Kłosiński, Artur Waś zajął miejsce czwarte. Kolejne zawody Pucharu Świata odbędą się za tydzień w norweskim Stavanger.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!