Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 13 listopada 2017 r. godz. 14:46

Kalendarze Dobrych Ludzi: Zysk na odmalowanie CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Grupa "Dobrzy (L)udzie" kolejny raz przygotowała kalendarze z postaciami bajkowymi, które na razie zamawiać można z opcją wysyłki na forum kibiców. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze malowanie Centrum Zdrowia Dziecka. Kalendarze kosztują 30 złotych + koszty wysyłki (15 zł przy 1-2 szt.). Kalendarze będą także dostępne przed meczem z Górnikiem w Źródełku.

W ostatnią sobotę legioniści odmalowali cały korytarz oraz świetlicę na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Rehabilitacji Pediatrycznej w Centrum Zdrowia Dziecka.
Komentarze: (4)

Avatar, 13.11.2017 16:08:59 - *.dynamic.mm.pl

Mam do przekazania trochę farb kolorowych może sie przydadzą. Info

tak, 13.11.2017 17:27:37 - *.2

Fajne, kupię dla córki :)

Tomasz , 13.11.2017 19:17:07 - *.centertel.pl

Kalendarz kupię.
A jest szansa na poduszki?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Legia1990, 13.11.2017 19:49:45 - *.dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo czy dla nie zalogowanych na forum jest jakaś możliwość kontaktu np.: e-mail. Po prostu jestem chętny na kupno . Pozdrawiam Czekam na Odpowiedz.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!