REKLAMA

Kalendarze Dobrych Ludzi: Zysk na odmalowanie CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa "Dobrzy (L)udzie" kolejny raz przygotowała kalendarze z postaciami bajkowymi, które na razie zamawiać można z opcją wysyłki na forum kibiców. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze malowanie Centrum Zdrowia Dziecka. Kalendarze kosztują 30 złotych + koszty wysyłki (15 zł przy 1-2 szt.). Kalendarze będą także dostępne przed meczem z Górnikiem w Źródełku.

W ostatnią sobotę legioniści odmalowali cały korytarz oraz świetlicę na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Rehabilitacji Pediatrycznej w Centrum Zdrowia Dziecka.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Legia1990 - 13.11.2017 / 19:49, *..dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo czy dla nie zalogowanych na forum jest jakaś możliwość kontaktu np.: e-mail. Po prostu jestem chętny na kupno . Pozdrawiam Czekam na Odpowiedz.

odpowiedz
Tomasz - 13.11.2017 / 19:17, *..centertel.pl

Kalendarz kupię.
A jest szansa na poduszki?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

odpowiedz
tak - 13.11.2017 / 17:27, *..2

Fajne, kupię dla córki :)

odpowiedz
Avatar - 13.11.2017 / 16:08, *..dynamic.mm.pl

Mam do przekazania trochę farb kolorowych może sie przydadzą. Info

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.