REKLAMA

Kalendarze Dobrych Ludzi: Zysk na odmalowanie CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Grupa "Dobrzy (L)udzie" kolejny raz przygotowała kalendarze z postaciami bajkowymi, które na razie zamawiać można z opcją wysyłki na forum kibiców. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze malowanie Centrum Zdrowia Dziecka. Kalendarze kosztują 30 złotych + koszty wysyłki (15 zł przy 1-2 szt.). Kalendarze będą także dostępne przed meczem z Górnikiem w Źródełku.

W ostatnią sobotę legioniści odmalowali cały korytarz oraz świetlicę na oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Rehabilitacji Pediatrycznej w Centrum Zdrowia Dziecka.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Avatar - 13.11.2017 16:08:59, *.dynamic.mm.pl

Mam do przekazania trochę farb kolorowych może sie przydadzą. Info

tak - 13.11.2017 17:27:37, *.2

Fajne, kupię dla córki :)

Tomasz - 13.11.2017 19:17:07, *.centertel.pl

Kalendarz kupię.
A jest szansa na poduszki?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Legia1990 - 13.11.2017 19:49:45, *.dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo czy dla nie zalogowanych na forum jest jakaś możliwość kontaktu np.: e-mail. Po prostu jestem chętny na kupno . Pozdrawiam Czekam na Odpowiedz.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.