Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Maciej Dąbrowski, Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com
Maciej Dąbrowski, Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 19 listopada 2017 r. godz. 21:51

Astiz: Kontrolowaliśmy ten mecz

Filip Kaczmarczyk, Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

- Mecz był parę razy przerywany i dla nas była to ciężka sytuacja, ponieważ byliśmy rozgrzani i cały czas musieliśmy utrzymywać temperaturę. Najważniejsze, że nie skończyło się to kontuzją. Górnik ma przede wszystkim mocne stałe fragmenty gry i kontry, jednak to my kontrolowaliśmy ten mecz. Pierwszy raz jesteśmy liderami i wierzę, że ten mecz da nam więcej pewności siebie - powiedział po meczu Inaki Astiz.

- Ostatnio cały czas wygrywaliśmy, ale ta przerwa reprezentacyjna bardzo nam się przydała. Naładowaliśmy baterie i jesteśmy coraz lepsi. Dzisiaj tylko jedna strzelona bramka, ale najważniejsze są trzy punkty. Cały czas staramy się poprawić skuteczność. Z Igorem Angulo znamy się od jakiegoś czasu, ale tak naprawdę zagraliśmy może dwa mecze przeciwko sobie. Górnik stać na podium w tym sezonie. Wiedzą o co grają, od dłuższego czasu grają razem i mają wypracowane mechanizmy, które pozwalają im wygrywać - dodał stoper Legii.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (15)

Matt, 19.11.2017 22:00:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żałowałem jego odejścia, cieszyłem się na powrót i z każdym kolejnym meczem utwierdzam się w tym, że to kawał grajka.

Truth, 19.11.2017 22:09:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Astiz to najlepszy zawodnik Legii w ostatnim miesiacu, nikt nie docenia jego skutecznej i bezblednej gry.

Tomek Mokotów , 19.11.2017 22:11:34 - *.dynamic.chello.pl

Spodziewałem się po Astizie więcej bo większość meczów ma bardzo dobrych ale... w każdym z nich niestety jeden błąd w ustawieniu albo raczej wielbłąd. Choć na naszą ligę to wystarcza. Z drugiej strony rywala w Polsce dla niego nie widzę a błędów nie popełnia tylko ten co nie gra...

Twardy, 19.11.2017 23:03:22 - *.centertel.pl

Dzieki przerwom nie odychales rękawami ....

erer, 20.11.2017 00:00:25 - *.warszawa.vectranet.pl

Astiz dzisiaj słaby mecz. Dużo prostych strat, ogarnij się chłopie.

Rafał, 20.11.2017 01:00:07 - *.dynamic.chello.pl

Solidny gracz, a jak na naszą ligę - wartościowa postać.

do delektujących się ekstraklasą, 20.11.2017 01:46:43 - *.dab.02.net

polecam jeden weekend w miesiącu spędzić na zobaczeniu po jednym meczu dwóch zachodnich lig np. angielskiej Premiership oraz/lub niemieckiej Bundesligi potem wrócić jeszcze raz do meczu naszej Legii i poziomu jaki prezentują nasi zawodnicy - w tym przypadku chwalony Inaki... i zastanowieniu się JESZCZE RAZ przy wypisywaniu pochwał.

Panowie to jest LIPA, zrozumianto ?

Pawel, 20.11.2017 07:30:07 - *.play-internet.pl

Koszulki "na zywo" prezentuja sie znacznie lepiej niz na zdjeciach...

do "do delektujących się ekkstraklasą", 20.11.2017 07:37:38 - *.117

Nikt nikomu nie karze na siłe oglądać ekstraklasy niepodoba sie to włącz eleven i się jaraj ligami zagranicznymi.LIPA to pierwsze słowo które mi przychodzi na myśl po przeczytaniu twoich wypocin pseudokibicu...PS.Niektórym to się nigdy nie dogodzi choćby Ramos i Umtiti grali w obronie to też by mieli problem!Brawo LEGIA Pozdrawiam prawdziwych kibiców tych który są z drużyną na dobre i na złe

Klik, 20.11.2017 09:24:16 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Inaki, super że wróciłeś do domu!!!

m4pierwszy, 20.11.2017 09:56:56 - *.242.atman.pl

wątpiłem w Twoje przyjście Inaki, a Ty jesteś solidny gracz

Matt do do delektujących się ekstraklasą, 20.11.2017 11:57:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Człowieku oświeciłeś mnie. Nie wiedziałem, że gdzieś poza Polską też gra się w piłkę. Znalazłem kanał gdzie akurat leciał mecz ligi niemieckiej. Cały mój światopogląd legł w gruzach. Lata kibicowania Legii to zmarnowany czas. Trzeba było oglądać wielki Bayern.

Człowieku w sezonie jestem w każdą niedzielę na lokalnych boiskach B-klasy. Tam też są piłkarze kiepscy, średni i bardzo dobrzy. Wszystko zależy od punktu odniesienia.To, że gdzieś w Hiszpanii jest Messi, nie znaczy, że nie mogę powiedzieć, że ktoś wybijający się ponad poziom danej ligi jest dobrym grajkiem. Zagraniczne ligi nie interesują mnie wcale. Chcesz to sobie oglądaj.

do "deklarujących się ekstraklaaa" , 20.11.2017 12:02:31 - *.play-internet.pl

Chłopie porównaj najpierw budżety i piłkarzy tam.grajacych
A poza tym to po co oglądasz ekstraklasę? Kibicuj sobie watfordowi lub innemu hockenhaim i idź zbierać szczaw z nasypu jak mawiał twój guru bo po głupocie twojego tekstu to mi właśnie do niesioła pasujesz.

Prazanin, 20.11.2017 12:26:58 - *.play-internet.pl

Bardzo lubie Astiza, bo to prawdziwy Legionista...ale niestety w tym meczu kilka razy zrobil straszne babole przy wyprowadzaniu pilki i w ustawianiu sie przy kontrach Gornika...dobrze ze nic z tego nie bylo...w tym meczu Dabrowski zdecydowanie lepszt od Iniakiego :).....najwazniejsze 3 punkty....

Gravesen, 21.11.2017 12:54:29 - *.play-internet.pl

Do do delektujących się ekstraklasą
Normalnie Nobla w dziedzinie oświecenia powinni Ci przyznać!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.