Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 06:00

Szermierka: Tyczyński najlepszy na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w szpadzie, w których zwyciężył Ignacy Tyczyński z Legii. Pozostali legioniści plasowali się na miejscach: 5. Stanisław Pruchnik, 11. Hubert Gidziński, 14. Wojciech Krasnowski, 19. Tymon Lachowski i 21. Miłosz Głogowski. Wśród dziewcząt Aleksandera Podwysocka była dziewiąta, a Maria Wilanowska jedenasta.
Komentarze: (2)

Kris, 21.11.2017 11:36:02 - *.cluster-a.forcepoint.net

Brawo Ignacy czas na Mistrzostwo Polski.

M3, 21.11.2017 14:29:44 - *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Brawo młody. Niech wiedzą że Legia jest najlepsza.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!