Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Niedziela, 26 listopada 2017 r. godz. 08:00

Piłka wodna: ŁSTW Politechnika Łódzka 14-5 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. kolejki piłki wodnej Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z zespołem ŁSTW Politechnika Łódzka 5-14. Wyniki poszczególnych kwart: 4-2, 4-0, 3-2, 3-1. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

ŁSTW Politechnika Łódzka 14-5 (4-2, 4-0, 3-2, 3-1) Legia Warszawa
Legia: A. Leone, A. Oleksów (bramkarze), T. Durjasz, T. Targowski, J. Oleksów, B. Szymański 4, M. Machniewski, S. Paczkowski, P. Przybysz, K. Ślusarczyk, T. Sypuła 1, M. Kozera, R. Brzeski, A. Maciejewski.Komentarze: (1)

Lukasinho, 27.11.2017 22:59:58 - *.play-internet.pl

Bez obrazy, kogo obchodzi jakiś pseudosport

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!