fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

UYL: Ajax Amsterdam 0-2 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rewanżowym spotkaniu 2. rundy Ligi Młodzieżowej UEFA Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Ajaxem Amsterdam 2-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Żyry w 14. minucie. Tuż po przerwie na 2-0 podwyższył Piotr Cichocki. Przy obu bramkach asystował Sebastian Szymański. To jednak nie wystarczyło podopiecznym Piotra Kobiereckiego do awansu, ponieważ pierwsze spotkanie rozegrane przy Łazienkowskiej 3 Holendrzy wygrali 4-1.

UYL: Ajax Amsterdam 0-2 (0-1) Legia Warszawa
0-1 - 14' Mateusz Żyro
0-2 - 47' Piotr Cichocki

Ajax: 1. Nick Plomper - 15. Sergino Dest, 19. Quinten Maduro (56' 2. Navajo Bakboord), 3. Sven Botman, 5. Mitchell Bakker - 10. Jurgen Ekkelenkamp, 6. Jasper ter Heide, 8. Sebastian Pasquali (74' 16. Ryan Gravenberch) - 7. Szabolcs Schön, 9. Kaj Sierhuis, 11. Saku Ylätupa (35' 17. Victor Jensen)

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Michał Król, 5. Mateusz Bondarenko, 4. Mateusz Żyro, 24. Konrad Matuszewski - 14. Mateusz Praszelik (65' 15. Michał Karbownik), 8. Sebastian Szymański, 11. Miłosz Szczepański - 7. Kamil Orlik (81' 33. Maciej Rosołek), 18. Łukasz Zjawiński (27' 9. Michał Góral), 42. Piotr Cichocki

żółte kartki: Plomper, Maduro, Bakboord, Bakker, Jensen, Botman (Ajax) - Cichocki, Żyro (Legia)


(fot. Ajax TV)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Kris - 22.11.2017 / 10:11, *..cluster-a.forcepoint.net

Brawo panowie nie wiele brakowało. Nie mniej świetna robota. Niech obrońcy mocniej pracują na treningach i powinniśmy następnym razem ograć Ajax.
Na słowa pochwały zasługują parady naszego bramkarza oraz kilka świetnych akcji bramkowych które sobie stworzyliśmy.
Jeszcze raz wielkie brawa.

odpowiedz
do do Rytm - 22.11.2017 / 08:50, *..supermedia.pl

Nie no jak - jakby nie liczyć dwa. 3-0 to by dało awans po 1-4 na wyjeździe, a nie odwrotnie

odpowiedz
LW - 22.11.2017 / 08:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda awansu ale wygralismy ! LEGIA !!!

odpowiedz
Matt - 22.11.2017 / 08:23, *..229

do Twardy: u szeFca?

do do Rytm i gejmar: 2 gole. Ten mecz był na wyjeździe. Wyniki dwumeczu 4:1 i 3:0 daję w obu przypadkach różnicę 3 bramek, ale na wyjeździe strzeliłby więcej Ajax. Nas urządzało 4:0.

odpowiedz
@do Rytm - 22.11.2017 / 08:10, *..centertel.pl

2 gole kolego jakby nie liczyć ... jakby było 3:0 to w dwumeczu remis wiec liczy się kto więcej na wyjeździe strzelił ... a Ajax strzelił na wyjeździe 4...
zrozumiał ?

odpowiedz
do Rytm - 22.11.2017 / 07:35, *..dynamic.chello.pl

jeden gol kolego jakby nie liczyć... a poza tym Ajax grał w rezerwowym składzie...

odpowiedz
Mati - 22.11.2017 / 00:08, *..centertel.pl

Super wynik ... Ajax to mocna drużyna.. brawo

odpowiedz
pestka - 21.11.2017 / 23:12, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

zagrali przeciw "ogórkom" i udało się...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 21.11.2017 / 22:09, *..play-internet.pl

Strasznie szkoda tego niewykorzystanego karnego przez Szczepańskiego na Ł3 przy stanie 1:2. Może byłby remis, może porażka 2:3 a tak 1:4 załatwiło sprawę. Ale brawo dla młodych dziś za podjętą walkę i wygraną na wyjeździe.

odpowiedz
Rytm - 21.11.2017 / 19:59, *..dynamic.chello.pl

Gejmar dwa gole były jeszcze potrzebne do awansu

odpowiedz
Juri - 21.11.2017 / 19:56, *..adsl.inetia.pl

Bardzo dobry wynik,W jaskini lwa. Szacuneczek.

odpowiedz
Twardy do Klimat - 21.11.2017 / 19:43, *..74.ipv4.supernova.orange.pl

Chłopcy to u szefca gwoździki prostują ... ogarnij sie !

odpowiedz
gejmar - 21.11.2017 / 19:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

niezle ,45min i potrzebny tylko 1 gol do awansu, ,szkoda

odpowiedz
OLEW - 21.11.2017 / 19:08, *..warszawa.vectranet.pl

Brawo !!! Gratulacje dla młodych , to nasza przyszłość. Legia jest z Was dumna !

odpowiedz
Klimat - 21.11.2017 / 18:38, *..centertel.pl

Gratulacje chłopcy, szkoda pierwszego meczu

odpowiedz
@rek - 21.11.2017 / 18:32, *..dynamic.chello.pl

Brawo za walkę do końca... Brawo za zwycięstwo... Pozdro (L)

odpowiedz
jacek345 - 21.11.2017 / 18:20, *..82

brawo!!! trudno ze nie ma awansu ale brawo za wynik i gre

odpowiedz
Winyl - 21.11.2017 / 17:55, *..play-internet.pl

Brawo chlopaki!

odpowiedz