Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legia Sztanga
fot. Legia Sztanga
Czwartek, 23 listopada 2017 r. godz. 09:58

Podnoszenie ciężarów: Medale legionistów na mistrzostwach Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę odbyły się mistrzostwa Warszawy do lat 15 w podnoszeniu ciężarów, w których Patryk Matuszewski wywalczył brązowy medal. Legionista uzyskał w dwuboju 125 kilogramów, i w kategorii -77kg był drugi. Drugie miejsce w kat. -69kg, a piątek w klasyfikacji open zajął Mateusz Modzelewski, który uzyskał 72kg w dwuboju.
Na miejscu szóstym sklasyfikowany został Oktawiusz Byliniak.

W otwartych mistrzostwach Warszawy legioniści wywalczyli trzy złote medale - złoto w kat. -94kg zdobył Paweł Osuch (220kg w dwuboju, 3. miejsce w klasyfikacji open), Wojciech Kaftanowicz był najlepszy w kat. -77kg, a Tomasz Oreszczuk w -69kg.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!