Kasper Hamalainen w środku - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Hamalainen: Korona zmieniła styl gry

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Strzeliłem kilka ważnych goli w ostatnim roku i teraz z Górnikiem także. Oczywiście, jestem z tego zadowolony, tak jak i z odniesionych zwycięstw w tych ważnych spotkaniach. Nie czuję się jednak człowiekiem do zadań specjalnych, nie jestem jakoś szczególnie zmotywowany przed tymi meczami. Akurat piłka mnie znajduje i zdobywam gole - mówi przed meczem z Koroną Kielce Kasper Hamalainen.

- Grałem z Koroną już kilka razy, ale odkąd trafiłem do Legii, zespół się zmienił. Mają nowego trenera i inną koncepcję gry. Wcześniej grali bardzo agresywnie, długimi piłkami. Teraz starają się więcej grać w piłkę, a to dobrze. Mam z tych meczów z Koroną zarówno dobre, jak i gorsze wspomnienia. Spodziewam się dobrego meczu w Kielcach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Aach , - 25.11.2017 / 23:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

On już umie po naszemu chyba , hehe . Fajny gol dzisiaj , szkoda , że daliśmy sobie strzelić w pierwszej połowie . Zdrowia Kacper , Korona to drwale . Szkoda , ale mamy tylko punkt straty do Górnika . Nie jest tak źle .

odpowiedz
Szpak - 25.11.2017 / 21:58, *..109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Good job Hama. Great equilizer!

odpowiedz
Wani(L)ia Ajs - 25.11.2017 / 20:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Thank You , let's play second time to be leader extraklasa against Korona . Szacunek Hama , brother . Only win today ! (L) . Pozdro .

odpowiedz
Hama - 25.11.2017 / 13:48, *..0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Thanks fellas. I like come to this website, take coup of wódka andj read comments. Nevertheless your English os impressive

odpowiedz
zenek - 25.11.2017 / 11:19, *..centertel.pl

Your time is coming Hama! Just do your job! Many thanks for all your golas againt amica! That was incredible!

odpowiedz
do Wani(L)ia Ajs - 25.11.2017 / 10:53, *..dynamic.mm.pl

jor inglisz is wery najs! Łer is de kłeszczyn et ol?

odpowiedz
LW - 25.11.2017 / 09:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Moze dzis cos strzelisz ! LEGIA !!!

odpowiedz
Wani(L)ia Ajs - 24.11.2017 / 21:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Hama , You must shoot 10 goals and have 10 asists . You are killer and champion and Tarzan and fox and wolf and danger shooter and turbo hiper power motha ....... ! Yeah , go ! We love You , we are million psycho fans (L) . ( How my english ? )

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 24.11.2017 / 17:50, *..24

Tytus de zoo, 24.11.2017 14:23 - *.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hama you are getting better and better! I keep fingers crossed for you to score against Korona

odpowiedz
Tytus de zoo - 24.11.2017 / 14:23, *..173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hama you are getting better and better! I keep fingers crossed for you to score against Korona

odpowiedz