Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Leszek Blautenberg w środku
Leszek Blautenberg w środku
Sobota, 25 listopada 2017 r. godz. 13:13

Były zapaśnik Legii potrzebuje pomocy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Były zapaśnik Legii Warszawa Leszek Blautenberg walczy o powrót do zdrowia i potrzebuje pomocy. 30 października w czasie podróży samochodem doznał wylewu krwi do mózgu. Na szczęście zdążył w porę zatrzymać auto, by nie spowodować wypadku. W bardzo ciężkim stanie trafił na oddział intensywnej terapii - bez rehabilitacji nie będzie w stanie wrócić do zdrowia.

- Przez najbliższe kilka tygodni rehabilitacja w szpitalu będzie bezpłatna, ale gdy takowa się skończy staniemy przed wyzwaniem jej samodzielnego finansowania. Nigdy o nic nie prosiłem, ale dzisiaj jestem do tego zmuszony, gdyż nie stać nas na wielomiesięczną rehabilitację, której koszt póki co pozostaje nie do oszacowania. W przypadku, gdyby zebrane na leczenie i rehabilitację Ojca środki okazały się zbyt duże, ich nadwyżka zostanie przekazana na cele charytatywne zgodne z wolą Taty, lub na funkcjonowanie klubu, który potrzebuje ciągłego wsparcia. Pamiętajmy, że 7,5% zebranej kwoty potrącane jest przez stronę pomagam.pl na jej funkcjonowanie, oraz dla operatora płatności. Z mojej strony zapewniam całkowitą przejrzystość działań podjętych przeze mnie w celu finansowania leczenia Taty. W razie pytań jestem dostępny pod adresem email: ravski.blauten@wp.pl - mówi syn Rafał Blautenberg.

Wszelkie informacje o pomocy znajdziecie tutaj.Komentarze: (4)

Vito, 25.11.2017 18:13:21 - *.centertel.pl

Syn powinien założyć osobne konto na zbiórkę bez pośredników. Jestem w stanie wpłacić 20.000pln ale wolę by cała suma trafiła do potrzebującego a nie część do pośredników. Panie Rafale zdrowia dla Taty. Pieniądze wpłacę.

Mario, 25.11.2017 19:34:17 - *.play-internet.pl

Cała Legia zawsze razem

ok, 25.11.2017 20:02:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i w piz... wylądował...

do Vito, 27.11.2017 07:53:50 - *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

Vito jester gosc.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!