Bramki i skrót meczu z Koroną

źródło: ekstraklasa.tv - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa przegrała wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce 2-3. Pierwsza bramka dla stołecznego zespołu padła już w 2. minucie meczu i zdobył ją Jarosław Niezgoda. Do wyrównania doprowadził Elia Soriano. W 42. minucie do siatki trafił Ken Kallaste, a na 2-2 strzelił Kasper Hamalainen. Wynik ustalił Jacek Kiełb. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji spotkania:

Oburzony - 27.11.2017 / 00:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Złotek , Marciniak i Stefański do drugiej ligi !

P(L) - 26.11.2017 / 12:02, *..dynamic.chello.pl

Czy władze Legii zareagują jakoś na to co wczoraj w meczu z koroną odpier...ł Złotek ? Trzecia bramka dla korony to ewidentny spalony - nawet VAR nie jest potrzebny żeby to stwierdzić ... a druga sprawa to nie pierwszy mecz który Złotek sędziuje przeciwko Legii i popełnia rażące błędy

Andrew Legia - 26.11.2017 / 11:00, *..162.threembb.co.uk

Dwa minimalne spalone!!!!! Jak by to Legii się przydarzyło to na 100% były by spalone. Legia Mistrz !!!

do AAA - 26.11.2017 / 01:31, *..dynamic.chello.pl

A oglądałeś młodą Legię , powiem Ci w czym jest słabszy . Doświadczeniem i odpornością przed w teorii silniejszym rywalem , z pewnością ma kilka innych zalet jak np. podanie i dośrodkowanie , lecz jednakże jest za wolny na skrzydłowego . Tak więc AaA nie zostaniesz następcą trenera jakim by nie był . Zapytasz się dlaczego ??!! Odp Ci dlaczego , dlatego że już mają trampkarza do podawania piłek

S(L) - 26.11.2017 / 01:22, *..dynamic.chello.pl

To ja jestem sędzią , co to jest spalony !! I tyle w temacie sędzia 34 zawodnikiem Legii

AAA - 25.11.2017 / 23:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

Panie Jozak:w czym Szymański jest gorszy od Fatalczyka?

© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.