Zgodowa oprawa Radomiak - Legia na meczu radomian z Siarką - fot. radomiak.pl
REKLAMA

Zgoda kibiców Legii i Radomiaka Radom

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę, 26 listopada 2017 roku przy okazji meczu Radomiak - Siarka, przybita została zgoda kibiców Legii Warszawa z Radomiakiem Radom. Od lutego zeszłego roku obie ekipy łączył układ, który po kilkunastu miesiącach przekształcony został w zgodę.

Fani Radomiaka od pewnego czasu uczestniczyli we wszystkich meczach Legii, zarówno tych rozgrywanych przy Łazienkowskiej, jak i wyjazdowych. Podobnie zresztą mogli liczyć na wsparcie legionistów przy okazji swoich ważniejszych spotkań.

Dzień po wyjeździe do Kielc, blisko 700 fanów Legii pojawiło się na meczu nowego zgodowicza z Siarką. Na trybunach została zaprezentowana oprawa przygotowana przez ultrasów obu ekip.
Legia i Radomiak, Radomiak i Legia!




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
art - 27.01.2019 / 16:29, *.237.14

No i tak powinno być, sam wywieszałem barwy Legii na Radomiaku 1984.

odpowiedz
ja - 31.12.2017 / 01:57, *..algo.radman.pl

bylem w 85 r na meczu legia radomiak i pamietam jak flaga na kiju pogoni była w machana w sektorze radomiaka

odpowiedz
Adam - 19.12.2017 / 15:15, *..merinet.pl

Zgoda byla z Radomiakiem w latach 80 tych -jezdzilem wiele razy do Radomia i bylo extra ! A jak Legia grala w Radomiu to pol stadionu nas bylo ! Zawsze pieknie - Radomiaki charakterne chlopaki - nas witali i zegnali ! Sa do nas bardzo podobni i dlatego latwo nam sie dogadac ! Niestety wtedy nie trawila ich Pogon ! Osobiscie bylem w latach 80tych na meczu w Szczecinie jak Pogon grala z Radomiakiem i naprawde mielismy wielkie problemy z z ochrona Radomiaka ! Ja bardzo zalowalem ,,zawieszenia'' tej zgody w tamtych latach ! A teraz ogromnie sie ciesze ze znowu nam nastala

odpowiedz
Snoop Dog - 14.12.2017 / 09:51, *..dynamic.mm.pl

@Forever: Czyli podejrzanych jest 95% mieszkańców owej stolycy.

odpowiedz
binio - 01.12.2017 / 19:15, *..dynamic.chello.pl

kiedyś się śpiewało tak Radomiaczek Radomiaczek heja ho

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.12.2017 / 18:45, *..play-internet.pl

Do ochotens.Zgadza sie,wpisy byly,ale napewno nie powstaly podczas trwania zgody z Radomiakiem i watpie,zeby mialy cokolwiek z nia wspolnego.Bardziej prawdopodobne jest to,ze wrzut zostal zrobiony przez jakiegos sloika,co do stolycy za chlebem z prowincji przyjechal.

odpowiedz
Snoop Dog - 30.11.2017 / 22:39, *..dynamic.mm.pl

@Radomiak Planty: wooow!!!

odpowiedz
Pawcio - 30.11.2017 / 20:57, *..dynamic.chello.pl

Zajebiście! Tylko co na to Olimpia Elbląg?

odpowiedz
lw73 - 30.11.2017 / 16:08, *..dynamic.chello.pl

Panie Sławku czy się rozumiemy :)))

odpowiedz
RADOMIAK PLANTY - 29.11.2017 / 02:14, *..algo.radman.pl

Radomiak I Legia, dziś nawet ekipa od nas z Plant(osiedle broni) w 4 osoby u Was była bracia.

odpowiedz
ochotens - 28.11.2017 / 23:49, *..52.ipv4.supernova.orange.pl

Odkąd pamiętam na Rokosowskiej był wrzut "RKS Radomiak Radom". Dopiero niedawno został zamazany jakimiś bohomazami, no ale wiadomo jak to z tymi "artystami" bywa.
Podobna sytuacja na Częstochowskiej - przy jednej z klatek cały czas widnieje gdański "Green Gang"... ;)

odpowiedz
Węgorz - 28.11.2017 / 17:57, *..centertel.pl

Legia i Radomiak Radomiak i Legia

odpowiedz
oLaf - 28.11.2017 / 11:44, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

i super! Uważam, że całe Mazowsze powinno mieć zgodę z Legią !!

Są tam mniejsze i większe miasta, ale to naturalne, że piłkarze z Mazowsza przechodzą z mniejszych klubów do większych ale wszyscy jesteśmy z Mazowsza i podobnie nie wyobrażam sobie żeby np. Łomża kibicowała Jadze ; P

Wisła Płock to trochę zaburza, ale ... nikt nie jest idealny ; )

odpowiedz
Otwock - 28.11.2017 / 06:58, *..play-internet.pl

Radomiaczek Radom

odpowiedz
kojot - 27.11.2017 / 22:56, *..centertel.pl

Tomek, ale jakie głupoty robiła Wisła Płock i jakie problemy urajala sobie do Legii?

odpowiedz
AAA - 27.11.2017 / 22:49, *..dynamic.chello.pl

DO Globetrotter:to chyba było wcześniej.Pamietam tunel na dworcu i jak Janusze rzucały słonecznikami...

odpowiedz
Juri - 27.11.2017 / 21:57, *..adsl.inetia.pl

Zgoda jest Zgodą i trzeba to uszanować.
Legia & Radomiak

odpowiedz
Tomek - 27.11.2017 / 20:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnie , ta zgoda niepotrzebnie miała przerwę w ogóle , tyluletnią . Radomiak jest w porządku i nie robił głupot jak np. Wisła Płock , która zawsze urajała sobie jakieś problemy wobec nas . Petrochemia jest niewierna i ma do nas głupie , bezsensowne żale , tak jakby chodziło im o to , że to oni marzą o tym by być stolicą , gamonie . A Radomiak czuje z nami łączność i wie , że razem jesteśmy Wie(L)kie Księstwo Warszawskie , a reszta naszego kraju powinna mieć dla nas szacunek . Pozdro Radomiak !

odpowiedz
Globetrotter - 27.11.2017 / 20:50, *..play-internet.pl

Zgoda z Radomiakiem,owszem,była ale się zmyła bo zawsze tak się kończy jak są niejasności w temacie,, nasza zgoda ale ich niezgoda,,. Tak więc jak będzie to się zobaczy. Pamiętam, byłem na tym meczu w Radomiu (1984?)

odpowiedz
baRRtek - 27.11.2017 / 20:09, *..skybroadband.com

Gdzie można kupić szalik Legia Radomiak ??

odpowiedz
Mariol - 27.11.2017 / 19:34, *..w90-79.abo.wanadoo.fr

No i super,jak za dawnych lat.

odpowiedz
stary zielony - 27.11.2017 / 17:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Była kiedyś zgoda w latach 80-tych. Skończyła się po meczu w Piasecznie, gdzie legioniści chcieli aby Radomiak śpiewał o Pogoni. Do tego nie doszło i się skończyło. Pozdr

odpowiedz
ursus - 27.11.2017 / 15:21, *..dynamic-ww-09.vectranet.pl

byla spiewalo sie tak radomiaczek radomiaczek

odpowiedz
Rado - 27.11.2017 / 15:20, *..play-internet.pl

To teraz Mławianka z Radomiakiem będzie razem na Legii kibicować. Jakoś tego nie widzę!

odpowiedz
k. do Dami - 27.11.2017 / 13:19, *..124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ogarnij się Januszu, nikt nikomu hołdu nie oddał. Zgoda z Radomiakiem była chyba już w latach 80? Coś mi tata mówił. I jakieś chyba kwasy były przez Motor Lublin? Niech ktoś że starszych kibicòw się wypowie.

odpowiedz
Do Mietek - 27.11.2017 / 11:54, *..centertel.pl

Mietek, ale Ty gamoń jesteś!!!

odpowiedz
Karo (L) - 27.11.2017 / 11:48, *..71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i dobrze! Mam nadzieje , że na właściwe tory przejdzie prezes Radomiaka niejaki p. Sławek bo to co zrobił w Lidze + Ekstra wypowiadając się na temat bramek dla Korony to śmiech na sali! Otóż przy drugiej bramce doszukiwał sie nie linii spalonego, ale momentu podania, twierdząc, że nastąpił on wcześniej niż wyrysowano linię w Lidze + Ekstra. Podkreślił, że błednie ta linię wyrysowano i że błąd nastąpił noe na noisku tylko podczas analizy w studio Canalu +..Jego wypowiedź jest o tyle zastanawiająca, że miała miejsce pierwszy raz od kiedy analizowane są tzw "kontrowersje".... Panie Sławku, a może panu na głowie taką linię wyrysować???

odpowiedz
KAMI(L) - 27.11.2017 / 11:44, *..dynamic.chello.pl

do Pms:
Czarnobyl :D

do DZ:
bodajże na naszym wyjeździe do Lubina, początek marca 2016

A tak poważnie to zajebista sprawa, tym bardziej że kiedyś już była zgoda (lata '80?). Też się przyłączam do prośby gdyby ktoś opisał tamten czas, jak i kiedy powstawała zgoda i się zakończyła.

odpowiedz
RRR - 27.11.2017 / 11:03, *..mbb.telenor.dk

Dzięki za wczorajszy melanż ! pozdro Legia !!!

odpowiedz
DZ - 27.11.2017 / 10:04, *..static.chello.pl

Kiedy wg Was został "przybity" układ?

odpowiedz
dwa miasta,dwa klubu......jedne ideały - 27.11.2017 / 10:03, *..dynamic.chello.pl

Gdyby nie Ursus gdyby nie Radom to byś wpie.....ł chleb z marmoladą.Legia i Radomiak,Radomiak i Legia.Fanatyzm i oddanie.

odpowiedz
pigeonkeepers - 27.11.2017 / 09:22, *..48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do pablo
To miłe , że wspomniałeś o zgodzie z przed ponad 30 lat akurat ja to pamiętam Wyjazd na Legie , przegrana Radomiaka 2-0 ( w Radomiu 1-1) stary stadion inne czasy .Cieszy to że doszło to tej zgody ponownie . LEGIA I RADOMIAK RADOMIAK I LEGIA

odpowiedz
Pms - 27.11.2017 / 09:20, *..play-internet.pl

Sosnowiec, teraz Radom, strach pomyśleć co dalej... :D

odpowiedz
dami - 27.11.2017 / 09:17, *..adsl.inetia.pl

Radom oddał hołd. Mazowsze jest nasze!

odpowiedz
(L)egia - 27.11.2017 / 09:08, *..play-internet.pl

Wreszcie! Legia i Radomiak!

odpowiedz
LEGIA - 27.11.2017 / 09:02, *..ciechanow24.pl

Wielka siła tkwi w lojalności - bądź tego świadom.
Z blokowisk smak jedności WARSZAWA-RADOM !!!

Legia & Radomiak!

odpowiedz
Kedar - 27.11.2017 / 08:59, *..a2mobile.pl

Pamiętam czasy jak po meczu Hutnika Warszawa z Radomiakiem na Bielanach była rozróba ale to stare czasy. Dobrze się stało, że zgoda jest oficjalna. A zakupie koszulkę Radomiaka ;)

odpowiedz
JihadStróże - 27.11.2017 / 08:59, *..opera-mini.net

Hehe właśnie coś za dobra mi się wydawała ta oprawa, wiedziałem że jacyś nieznani sprawcy musieli do tego przyłożyć rękę :D jadę sobie do pracy i między Radomiem a Warszawą dalej te same grafy RKS&CWKS, myślałem że w nocy coś ciekawego powstanie :) oprawa śliczna - myślałem że będzie hit tygodnia ultras, no ale to co wczoraj oddalił Śląsk...

odpowiedz
Mietek - 27.11.2017 / 08:57, *..warszawa.vectranet.pl

W Radomiu mają dwupoziomowy stadion? Wow nie wiedziałem...

odpowiedz
pablo - 27.11.2017 / 08:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No i elegancko:)
Bodziach, warto wspomnieć, że już kiedyś Legię i Radomiak łączyła przyjaźń. Może skrobniesz coś pokrótce na ten temat? Ewentualnie ktoś ze starszych kibiców w komentarzach coś napisze?

odpowiedz