Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jozak: Dwie zupełnie inne połowy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Romeo Jozak (trener Legii): To były dwie zupełnie inne połowy. Oczekiwałem pewnej niestabilności w grze, ale nie aż takiej. Kiedy wystawia się do gry tak wielu nowych zawodników, takie wahania formy mogą wystąpić. To 1/4 finału Pucharu Polski, niezależnie od wyniku pierwszego meczu, jest presja. W przerwie rozmawiałem z zawodnikami i widzieliście już zupełnie inną drugą połowę.
Jestem zadowolony z postawy niektórych zawodników, z postawy innych nie jestem zadowolony. Przed nami cztery ważne ligowe mecze i potrzebujemy wszystkich dostępnych piłkarzy, żeby je wygrać.

Co mówiłem piłkarzom w przerwie? Że gramy na własnym stadionie, przed własnymi kibicami, że mamy potraktować ten mecz poważnie. To była konkretna, męska rozmowa.

Sebastian Szymański pokazał się z dobrej strony. Lepiej radzi sobie z lewej strony boiska niż z prawej. Czuje piłkę, przestrzeń na boisku i kolegów z zespołu. Wniósł sporo świeżości. Jestem zadowolony z występu Michała Kopczyńskiego, który wprowadził trochę spokoju. Berto pokazał dziś coś, czego nie pokazał do tej pory. Zagrał dobrze. Dlaczego zszedł Dominik Nagy? Nie byłem zadowolony z jego występu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.