REKLAMA

01-03.12: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę w Niecieczy piłkarze Legii rozegrają wyjazdowe spotkanie z Sandecją - na ten mecz legioniści mają zakaz wyjazdowy. Gorąco zachęcamy do wspierania koszykarzy, którzy w niedzielę o 18:00 zagrają na Torwarze z zespołem mistrza Polski, Stelmetem Zielona Góra. Bilety na młyn kosztują tylko 10 i 15 złotych.
Nasi siatkarze rozegrają wyjazdowy mecz w Międzyrzecu Podlaskim, z drużyną plasującą się o jedną lokatę niżej od Legii.

Rozkład jazdy:
2.12 g. 18:00 Huragan Międzyrzec Podlaski - Legia Warszawa [siatka, ul. Leśna 2]
2.12 g. 18:00 Księżak Łowicz - Legia II Warszawa [kosz]
2.12 g. 18:30 FC Den Haag - FC Groningen
2.12 g. 20:30 Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa [Nieciecza]
3.12 g. 18:00 Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra [kosz, Torwar]

Młodzież:
2.12 g. 11:00 Legia U-15 - Znicz Pruszków 02 [ul. Łazienkowska 3]
2.12 g. 13:00 Legia U-14 - SMS Łódź 04 [ul. Łazienkowska 3]
3.12 g. 16:00 Legia U-12 - SEMP Ursynów 05 [ul. Łazienkowska 3]
3.12 g. 17:30 Legia U11B - AP Reiss 08 [ul. Łazienkowska 3]
3.12 g. 17:30 Legia LSS 09 - AP Reiss 09 [ul. Łazienkowska 3]
4.12 g. 18:30 Gim 92 Ursynów U-20 - Legia Warszawa U-20 [kosz, ul. Koncertowa 4]

Turniej Sheriff Cup (rocznik 2002)
Tyraspol, 1-3 grudnia 2017 r.
Juniorzy młodsi, przede wszystkim z rocznika 2002, wezmą udział w turnieju "Sheriff Cup" w Mołdawii.

Mecze grupowe Legii w grupie A: piątek 11:30: Dynamo Kijów, sobita 11:30 Vitorul Konstanca
Mecze grupowe grupy B (Szeriff Tyraspol, Zenit St. Petersburg, Łudogorec Razgrad) - sobota i niedziela
Faza finałowa (mecze o 5., 3. i 1 miejsce) - poniedziałek

Profbud Cup - turniej finałowy (rocznik 2005)
Gdańsk, 1-3 grudnia 2017 r.
W niezwykle mocno obsadzonym turnieju międzynarodowym wezmą także udział legioniści z rocznika 2005.

Uczestnicy turnieju:
Grupa A: Juventus Turyn, Everton FC, Sparta Praga, FASE Szczecin, CWZS Bydgoszcz, APMT Polska
Grupa B: Zagłębie Lubin, Jaguar Gdańsk, Beniaminek Krosno, Feyenoord Rotterdam, Sheffield United, AP Reissa
Grupa C: Bayer Leverkusen, West Ham United, Karpaty Lwów, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Cracovia.

- Mecze grupowe Legii:
piątek: 15:25 Karpaty Lwów, 15:50 West Ham Utd.
sobota: 11:55 Bayer Leverkusen, 12:20 Lechia Gdańsk, 13:10 Cracovia

Turniej Ursynów Cup (rocznik 2007)
2-3 grudnia 2017 r., ul. Koncertowa 3

Uczestnicy:
GRUPA 1: SEMP II Ursynów, Pogoń Szczecin, Escola Varsovia, Wigry Suwałki, Naki Olsztyn, GKS Katowice
GRUPA 2: SEMP I Ursynów, Legia Warszawa, UKS SMS Łódź, SMS Mielec, Stadion Śląski Chorzów, Jagiellonia Białystok

Mecze grupowe Legii 2007 w sobotę:
10:30 SEMP I Ursynów, 11:30 UKS SMS Łódź, 12:30 SMS Mielec,
13:30 Stadion Śląski Chorzów, 16:00 Jagiellonia Białystok

3 grudnia odbędzie się faza finałowa turnieju.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.