Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Niedziela, 17 grudnia 2017 r. godz. 11:47

Zbiórka na karetkę trwa: Brakuje już niewiele!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Akcja "Wszyscy do wioseł" zorganizowana przez Fundację Legii oraz SKLW i "Dobrych (L)udzi" przyniosła bardzo duże wpływy na zbiórkę karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Udało się pozyskać aż 202 tys. zł. Doliczając do tego dotychczasową kwotę, zebraną przez kibiców, stan zbiórki wynosi 298 tys. zł! Do celu brakuje więc 52 tys. zł.

Dobrzy Ludzie i Fundacja Legii zachęcają legijną społeczność do kolejnych wpłat na konto, by w ciągu najbliższych tygodni zebrać całą kwotę, aby wkład środowiska kibicowskiego w zakup nowej karetki wyniósł co najmniej 100 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że koszt nowej karetki to ok. 350 tysięcy."Czasu mamy niewiele, ale nie raz pokazaliśmy, że wszystko jest możliwe! Możecie wpłacać środki na specjalnie dedykowane konto:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom "karetka dla CZD"

- Możecie przeprowadzić zbiórki w swoich miejscach pracy! Nie bójcie się wpłacić przysłowiowej złotówki, bo każdy grosz się liczy! Dołożymy wszelkich starań żeby udało się zrealizować nasz wspólny cel! - poinformowali Dobrzy Ludzie.

Fundacja Legii uruchomiła także zbiórkę pod hasłem "Ostatnia prosta" za pośrednictwem portalu www.pomagam.zrzutka.pl.Komentarze: (3)

kibic, 17.12.2017 13:20:10 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Te w Polsce karetki które jeżdżą warte są 350 tysięcy??

Fanirealmadryt.pl , 17.12.2017 16:14:58 - *.static.ip.netia.com.pl

Bardzo fajna akcja popieram

Do kibic, 29.12.2017 15:56:51 - *.static.ip.netia.com.pl

Są warte od 350 tysięcy do nawet 600000 zależy od wyposażenia

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!